Adam Nawałka: "Nie możemy dać się uwieść nastrojowi chwili"

PRZEGLĄD PRASY. Adam Nawałka przed szlagierowym meczem Górnika z Legią Warszawa ostrzega, że jego zespół nie może dać się ponieść emocjom i nastrojowi chwili. - Musi być dyscyplina - zapowiada w dzisiejszym "Przeglądzie Sportowym" szkoleniowiec piłkarzy z Zabrza.
W niedzielę w Zabrzu Górnik zagra z Legią Warszawa. To najciekawsze wydarzenie czwartej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Legia to lider tabeli, a zabrzanie również są niepokonani i zbierają świetne recenzje za swoje występy. Obie drużyny grają odważną, ciekawą piłkę. Zapowiada się naprawdę dobry mecz.

- W naszym przypadku chodzi o to, żeby nie dać się uwieść nastrojowi chwili. Nie możemy w niedzielę grać czegoś, co nie jest zgodne z naszymi założeniami. Musi być dyscyplina - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" Adam Nawałka, trener zabrzan. Dziennikarz pyta: Górnik gra najlepszą obecnie piłkę w Polsce? - To jest właśnie ten nastrój chwili. Mam duży szacunek do moich zawodników za jakość pracy, zaangażowanie, bo dzięki temu wykonaliśmy ostatnio bardzo duży skok jakościowy. Od razu trzeba jednak dodać, że jeszcze wiele przed nami. W tym zespole widzę rezerwy - odpowiada zabrzański szkoleniowiec. Więcej w "Przeglądzie Sportowym".

Mecz Górnik - Legia rozpocznie się o godzinie 17.