Kalendarz Górnika Zabrze z pięknymi modelkami powali kibiców na kolana

Przygotowywany przez stowarzyszenie kibiców Górnika Zabrze i klub kalendarz na przyszły rok może okazać się prawdziwym hitem.


Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli prawdziwy wysyp kalendarzy Górnika. Przed poniedziałkowym treningiem piłkarze z Zabrza zamienili się w modeli i pozowali na boisku do zdjęć do klubowego wydawnictwa.

Na profilu stowarzyszenia "Klub Kibiców Górnika Zabrze" na Facebooku pojawiły się zdjęcia z pracy nad innym kalendarzem. To wspólne dzieło klubu i stowarzyszenia. Wygląda na to, że może się on okazać prawdziwym hitem. Z kilku udostępnionych zdjęć wynika, że udział w tej sesji zdjęciowej wzięli napastnik Arkadiusz Milik oraz kilka modelek. Wśród nich pojawia się dziewczyna Milika - Jessica Ziółek, a także żona obrońcy Adama Dancha - Klaudia. Zdjęcia były wykonywane w pomieszczeniach, do których fani Górnika na co dzień nie mają wejścia, m. in. szatni, pokoju fizjoterapeutów, gabinetów odnowy, sauny. Dodatkowo również w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido, a także na płycie boiska i trybunie głównej.

Stowarzyszenie poinformowało, że przygotowywana jest oficjalna prezentacja kalendarza, na której obecne będą dziewczyny biorące udział w sesji oraz Arkadiusz Milik.