Najpiękniejszy śląski gol. Kandydaci z Górnika Zabrze [SONDAŻ]

Portal ŚLĄSK.SPORT.PL zaprasza kibiców do wyboru najładniejszego gola zdobytego jesienią przez piłkarzy śląskich klubów.
Zasady naszej zabawy są proste. Od dzisiaj będziemy przedstawiać wam kandydatury do "najpiękniejszego śląskiego gola". Na początek dokonaliśmy wyboru pięciu najładniejszych bramek zdobytych przez piłkarzy Górnika Zabrze. W kolejnych dniach zaprezentujemy gole zawodników Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów i Podbeskidzia Bielsko-Biała. Czterej zwycięzcy klasyfikacji klubowych zmierzą się w wielkim finale. Wynik konkursu ogłosimy w niedzielę.

Wybór pięciu najładniejszych trafień zabrzan nie był łatwy, bo Górnik zdobył jesienią aż 23 bramki. Ostatecznie postawiliśmy na:

1.

Gola Aleksandra Kwieka w meczu ze Śląskiem Wrocław. Pomocnik Górnika popisał się potężnym uderzeniem w meczu z mistrzem Polski.

2.

Gola Prejuce'a Nakoulmy w meczu ze Śląskiem Wrocław. Reprezentant Burkina Faso grał w tym meczu genialnie. Podsumowaniem jego występu była piękna bramka, którą zdobył po indywidualnej akcji.

3.

Pierwszego gola Arkadiusza Milika w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Górnicy sprytnie rozegrali rzut wolny, a Milik zakończył akcję bombą zza pola karnego.

4.

Drugiego gola Arkadiusza Milika w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Idealne przyjęcie piłki, błyskotliwy zwód i precyzyjny strzał. Prawdziwa perełka w wykonaniu Milika.

5.

Gola Prejuce'a Nakoulmy z meczu z Koroną Kielce.

Wyróżnienie należy się tak naprawdę za całą akcję, którą Górnik rozegrał w stylu Barcelony. Samo uderzenie Nakoulmy też było pierwsza klasa.

Zachęcamy do głosowania w sondażu.

Górnik i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Który gol strzelony jesienią przez piłkarzy Górnika Zabrze był najładniejszy?