Arkadiusz Milik, Prejuce Nakoulma, a także mecze z Romą i Rangersami na kalendarzu Górnika Zabrze [ZDJĘCIA]

Górnik Zabrze wydał kalendarz na 2013 rok, w którym czasy współczesne klubu przenikają się z okresami dawnej chwały, a także z przyszłością.
W historyczne zdjęcia na poszczególnych stronach kalendarza wkomponowani zostali obecni zawodnicy Górnika Zabrze. M.in. Bartosz Iwan gra więc w meczu z Glasgow Rangers, Łukasz Skorupski z Aston Villą, Oleksandr Szeweluchin wspólnie z Norbertem Witkowskim i Mariuszem Magierą pozują do zdjęcia przed pierwszym pucharowym meczem Górnika w europejskich pucharach, z Tottenhamem Hotspur. Seweryn Gancarczyk i Konrad Nowak wychodzą na murawę Stadionu Śląskiego, gdzie zmierzą się z AS Romą. Aleksander Kwiek, również w Chorzowie, gra z Duklą Praga. Adam Danch trenuje z Włodzimierzem Lubańskim i Władysławem Szaryńskim.

Pozostali zawodnicy, Prejuce Nakoulma, Mateusz Zachara, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki, Arkadiusz Milik i Michał Bemben, prezentują się na tle nowego stadionu.

W każdym miesiącu kalendarza przypomniane zostały ważne wydarzenia z historii 14-krotnego mistrza Polski.

Od środy kalendarz można kupić w Sklepie Kibica na stadionie, w sklepie internetowym, a także na Allegro. Od czwartku będzie dostępny w kilku innych punktach sprzedaży w Zabrzu (szczegółowe informacje na stronie internetowej Górnika).

Cena kalendarza to 25 złotych.