Napastnik Górnika Zabrze to fan "M jak Miłość". Zaskakująca opinia o popularnym serialu

Marcin Wodecki, napastnik Górnika Zabrze wypełnił ankietę, w której zdradza, co interesuje go poza futbolem.
25-letni piłkarz pochodzi z Rybnika. W Ekstraklasie reprezentował dotąd barwy Górnika i Odry Wodzisław. W ankiecie dla magazynu "Górnik" opowiada m.in., że jego idolem jest znakomity włoski piłkarz Alessandro Del Piero.

- Jako młody chłopak oglądałem tego piłkarza w Juventusie. Zawsze imponował mi techniką, sposobem poruszania się po boisku, a także uderzeniami na bramkę. To zawodnik, który jest dla mnie przykładem do naśladowania, gdyż zawsze jest w dobrej formie. Nawet teraz, gdy gra na wysokim poziomie nawet pomimo wieku [Włoch ma 39 lat - przyp. red.]. Staram się go podpatrywać i żywię nadzieję, że i moja kariera potrwa tak długo jak jego - mówi.

Z ankiety dowiadujemy się również, że ulubioną potrawą Wodeckiego są krewetki z sosem czosnkowym. - Jestem niezłym kucharzem. W kuchni czuje się bardzo dobrze, a gotowanie to mój żywioł. Potrafię przyrządzić właśnie bardzo smaczne krewetki, ale i nie tylko. A przepisu na moje popisowe danie oczywiście nie zdradzam nikomu - uśmiecha się.

Napastnik lubi też relaksować się przed telewizorem. - Moimi ulubionymi serialami są bez wątpienia "M jak Miłość" oraz "Barwy szczęścia". Te seriale wywołują we mnie dreszczyk emocji - żartuje.

Czy Prejuce Nakoulma przyjmie ofertę Rubina Kazań?