Czy weteran wróci do składu Górnika Zabrze

Nieobecność Michała Bembna jest bardzo odczuwalna dla Górnika Zabrze.
37-letni Bemben jesienią był czołową postacią w Górniku. Na wiosnę zagrał jednak tylko dwa razy, a potem doznał urazu kolana, który wyeliminował go z gry. Kibice szybko przekonali się, ile dla zabrzańskiej drużyny znaczyły jego świetne dośrodkowania z prawej strony boiska.

Niedawno Bemben rozegrał mecz w Młodej Ekstraklasie. Już przed meczem z Polonią Warszawa trenerzy informowali, że obrońca jest brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej. Ostatecznie zawodnik obejrzał jednak to spotkanie z trybun. Ostatni blamaż sprawia jednak, że szanse na powrót Bembna rosną. W podobnej sytuacji jest Wojciech Łuczak, który także walczył z urazem kolana. W niedzielnym meczu z Pogonią Szczecin będzie mógł również zagrać Krzysztof Mączyński, który ostatnio pauzował za kartki. Z gry wciąż wykluczeni są za to kontuzjowani Mariusz Magiera i Przemysław Oziębała.

Dodajmy, że w czwartek trenowali jedynie wyznaczenie zawodnicy. Cały zespół spotka się ponownie w piątek, a dzień później wyjedzie na przedmeczowe zgrupowanie.

Kto będzie wyżej w tabeli Ekstraklasy na koniec sezonu?