Łukasz Piszczek i Czesław Mozil wsparli Górnika Zabrze w walce o sto tysięcy

?Zabrze i okolice, dawajcie lajka Górnikowi!? - napisał Czesław Mozil do swoich fanów. Podobny apel wystosował też gwiazdor Borussii Dortmund Łukasz Piszczek.
Górnik Zabrze od pewnego czasu walczy o 100 tysięcy polubień swojego profilu na Facebooku. Klub obiecuje, że im więcej osób polubi jego fanpage, tym więcej młodzieży z Domu Dziecka w Zabrzu otrzyma wsparcie przy wyjeździe na letnie kolonie nad morzem.

Akcję Górnika wsparł właśnie jeden z jego bardziej znanych obecnie kibiców, czyli Czesław Mozil. "Zabrze i okolice, dawajcie lajka Górnikowi!" - zwrócił się juror "X Factor" do swoich fanów na Facebooku. Warto zauważyć, że Mozil ma ich prawie pół miliona!

Przypomnijmy, że Mozil pojawił się na trybunach stadionu Górnika podczas niedawnego meczu z Wisłą Kraków. Muzyk był na Roosevelta wspólnie z ekipą filmową, która nagrywała program "Szlakiem gwiazd".

- Klub przedstawił mi założenia tej fajnej akcji i z całego serca ją popieram. Dobro dzieci zawsze leżało mi na sercu. Mam nadzieję, że uda się Górnikowi wysłać dzieciaczki na kolonie letnie nad morze. Ja zachęciłem swoich fanów na moim profilu na Facebooku, by lajkowali profil Górnika, i mam nadzieję, że tych lajków będzie przybywało - zaznacza Mozil.

Podobny apel pojawił się na oficjalnym profilu Łukasza Piszczka. "Właśnie w Zabrzu Łukasz trenował, chodził do szkoły, tu rozwinął się jego talent. Łukasz zdecydował się pomóc dzieciom z Domu Dziecka, aby mogły pojechać na wymarzone wakacje" - głosi komunikat na fanpage'u obrońcy reprezentacji Polski.