Czy Ireneusz Jeleń zostanie w Górniku Zabrze?

Kontrakt Ireneusza Jelenia z Górnikiem Zabrze wkrótce wygasa. Czy zostanie przedłużony? - W tej sprawie jeszcze nie ma konkretów - przyznaje sam zawodnik.
Były reprezentant Polski trafił do Górnika zimą. Podpisał krótką umowę do końca sezonu i miał pomóc zabrzanom awansować do europejskich pucharów. Z tych planów nic jednak nie wyszło. Sam Jeleń strzelił tylko dwa gole i nie zawsze miał miejsce w wyjściowym składzie.

- Piąte miejsce to dobry wynik jak na możliwości Górnika. Potencjał drużyny był duży, co pokazała runda jesienna, w trakcie której zespół był rewelacją ligi. Była szansa na podium, na europejskie puchary, ale niestety, nie udało się. Zadecydowała o tym słabsza runda wiosenna i można mówić o niedosycie. Na moją grę na pewno wpływ miał fakt, że nie uczestniczyłem w normalnych przygotowaniach, nie byłem z zespołem na zgrupowaniach. Rozbrat z piłką miał swoje znaczenie. Mimo tego moja forma była dobra, pokazał to chociażby mecz z Ruchem Chorzów - mówi zawodnik .

Nie wiadomo, czy Jeleń zostanie w Górniku na następny sezon, choć on sam w trackie rozgrywek dawał sygnały, że to realne. - W tej sprawie jeszcze nie ma konkretów, czekam teraz na rozmowy w temacie przedłużenia kontraktu z Górnikiem. A po nich się zastanowimy - dodaje były gracz Auxerre.