Sport.pl

Łukasz Madej: Górnik Zabrze może namieszać w czołówce

Nowy piłkarz Górnika Zabrze Łukasz Madej zdradził, dlaczego wybrał ofertę tego klubu.
Madej występował ostatnio w GKS-ie Bełchatów, z którym spadł z ekstraklasy. Pomocnik postanowił odejść i związał się umową z zabrzańskim klubem. - Górnik Zabrze to klub niezwykle utytułowany, kawał historii polskiej piłki. W mojej ocenie sytuacja Górnika jest trochę podobna do tej, jaką miał Śląsk Wrocław. Tam też nowy stadion powstawał, zaś zespół miał aspiracje gry o wysokie cele. Górnik może namieszać w czołówce, ma duże możliwości sportowe i to miało wpływ na moją decyzję. Kontrakt z Bełchatowem się kończył, więc postawiłem na klub z Zabrza, z którym byłem dogadany. Mam nadzieję, że Górnik zagra w pucharach, to zresztą mój cel sportowy. Czy da się go osiągnąć? Najpierw musimy się jednak zakwalifikować do czołowej ósemki, a potem będziemy realizować kolejne zadania - zapowiada Madej.

Więcej o:
Komentarze (3)
Łukasz Madej: Górnik Zabrze może namieszać w czołówce
Zaloguj się
 • 19bonalaziska20

  Oceniono 4 razy 2

  I żeby niy było,wolołbych żeby moj kochany klub groł we piyrszyj lidze,bo niystety na to zasłużył. A disco-polo mi niy szkoda,kaj ci co beczom byli jak Jozek kupowoł licyncjo?

 • 5tomasz62

  Oceniono 16 razy 2

  Przestań gościu wąchać klej. Tak samo namiaszasz w czołówce jak z Bełchatowem. Ty się akurat nadajesz do czołówki.

 • 19bonalaziska20

  Oceniono 6 razy 0

  Madej*ty sprzedawczyku*ty za pora drobnych byś własno mama sprzedoł. Przipomnij se jak żeś pod koniec sezonu pedzioł,że jak PZPN bydzie fer do twojego lks-u,to drużyny kiere majom długi niy dostanom licyncji. W ex uczimie sie ceramed i oczywiście łogorki. Teraz zmiyniosz zdanie i recytujesz peany górnikowi. Może zyja w innym świecie i górnik ni mo długow? Bez napinki do górnika,chodzi mi ino ło sprzedawczyka,bo łogorki spadły,a łon uciyk jak szczur.
  INO RUCH !!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX