Sport.pl

Górnik Zabrze ogłosił kadrę na obóz w Słowenii. Co z Nakoulmą?

Górnik Zabrze rozpoczyna w środę zgrupowanie w słoweńskim Radenci.
W kadrze na obóz nie ma Prejuce'a Nakoulmy , który jest bliski podpisania kontraktu z Terekiem Grozny. Decyzją sztabu szkoleniowego testy w drużynie Górnika zakończyli Jakub Kowalski, pomocnik Okocimskiego Brzesko oraz Emir Hodżurda, obrońca z Bośni. Na obóz w Słowenii nie pojadą również Szymon Sobczak i Rafał Pietrzak, którzy mają zostać wypożyczeni. Daniel Barbus będzie trenował w Zabrzu. Rehabilitację po urazach przechodzą natomiast Mariusz Magiera i Przemysław Oziębała.

Kadra na zgrupowanie w Słowenii

Bramkarze: Mateusz Kuchta, Łukasz Skorupski, Pavels Steinbors, Norbert Witkowski.

Obrońcy: Piotr Brożek, Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Rafał Kosznik, Antoni Łukasiewicz, Maciej Mańka, Paweł Olkowski, Michał Płonka, Mateusz Słodowy, Oleksandr Szeweluchin.

Pomocnicy: Bartosz Iwan, Wojciech Łuczak, Łukasz Madej, Maciej Małkowski, Krzysztof Mączyński, Sergiej Mosznikow, Konrad Nowak, Mariusz Przybylski, Radosław Sobolewski, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Kamil Cupriak, Szymon Skrzypczak, Mateusz Zachara.

Która z tych drużyn zajmie najwyższe miejsce w Ekstraklasie w sezonie 2013/2014?
Więcej o:
Komentarze (7)
Górnik Zabrze ogłosił kadrę na obóz w Słowenii. Co z Nakoulmą?
Zaloguj się
 • nordem

  Oceniono 12 razy 8

  Znamy historię naszego wielkiego klubu, której tak nam zazdrościcie :)
  Za to wasza historia zaczęła się w 1995 roku w Bojkowie bo ktoś postanowił pójść na łatwiznę i połączył dwa kluby. Najmłodszy klubik ekstraklasy

 • scorpio1956

  Oceniono 9 razy -5

  A gdzie jest wasz super snajper Jeleń.?. Oj niedobrze, niedobrze...Uwielbiałem go oglądać. SUPERMEN. Ja cię kręcę, takie paralityka zatrudniła drużyna ponoć z Ekstraklasy. Będzie mi go bardzo brakowało. Naprawdę.

 • scorpio1956

  Oceniono 12 razy -8

  Młodzi kibice Górnika Zabrze (d. Szachtior Zabrze) zanim pójdziecie na mecz Kurniczka to poczytajcie historie powstania waszego klubu. Wstyd i hańba. Takiej historii nie ma żaden klub w Polsce:
  forum.gazeta.pl/forum/w,272,110130580,110130580,Prawdziwa_historia_Gornika_Zabrze_Fakty.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX