Sport.pl

Ostre strzelanie w sparingu Górnika Zabrze z Podbeskidziem

W sparingu w Dankowicach Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z Górnikiem Zabrze aż 5:2. Mecz trwał 4 x 30 minut.
Zespoły zagrały mecz, bo ekstraklasa pauzuje z powodu występów reprezentacji. Trenerzy obu drużyn dali w sparingu szansę gry wielu piłkarzom. W zespole Górnika na środku obrony zadebiutował Błażej Augustyn (ostatnio Catania), który podpisał w czwartek roczny kontrakt. Zagrali też testowani przez klub Gerard Aafjes i Igor Lambulić. Pod sam koniec meczu Błażej Telichowski mógł jeszcze podwyższyć wynik dla "Górali", ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Podbeskidzie - Górnik Zabrze 5:2 (2:0, 1:2, 1:0, 1:0)

Bramki: 1:0 Deja (11.), 2:0 Kwame (16.), 2:1 Madej (35.), 2:2 Mączyński (42. karny), 3:2 Deja (60.), 4:2 Łatka (84.), 5:2 Kołodziej (99.)

Kto jest najlepszym prezesem klubu piłkarskiego na Śląsku?
Więcej o:
Komentarze (4)
Ostre strzelanie w sparingu Górnika Zabrze z Podbeskidziem
Zaloguj się
 • waldek_king

  Oceniono 8 razy 8

  ooo a wy chorzowskie sępy chyba zapomnieliście że to forum o sporcie a nie o tym jak wykombinować parę złotych chamy ! W świetle prawa jakiekolwiek zastraszanie jest karalne a jak któryś z was potrafi napisać jakiś wniosek do prokuratury to pisać a nie napinać się w necie burasy z chorzowa !

 • mira342

  Oceniono 11 razy -9

  do@paparazzi36 proszę skontaktuj się ze mną na maila. pomogę w sprawach formalnych w związku z wpisami obrażającymi nową pracownicę Ruchu ,którą maczo1948 obraził tu na forum. sprawa 100% pewna wygrana. Jak zapłaci zabrzanski cham to może skończy się tu nagonka na porządnych ludzi przez patologię z Zabrza. Tego gnoja trzeba nauczyć kultury. Dzwoniłam do Gazety. Bez problemu udostępnią namiary autora tamtego wpisu a jest nim ten buras z Zabrza.

 • mira342

  Oceniono 12 razy -10

  prośba do@paparazzi36 proszę skontaktuj się ze mną na maila. pomogę w sprawach formalnych w związku z wpisami obrażającymi nową pracownicę Ruchu ,którą maczo1948 obraził tu na forum. sprawa 100% pewna wygrana. Jak zapłaci zabrzanski cham to może skończy się tu nagonka na porządnych ludzi przez patologię z Zabrza. Tego gnoja trzeba nauczyć kultury. Dzwoniłam do Gazety. Bez problemu udostępnią namiary autora tamtego wpisu a jest nim ten buras z Zabrza.

 • paparazzi36

  Oceniono 15 razy -11

  a więc,do maczo 1948 w związku z jego wpisami po 1 wrzesnia a zwłaszcza dotyczącym jego komentarza pod tematem Piasta Gliwice.Napisałeś synu:
  "maczo1948
  wczoraj
  Wpuścić buraków raz na salony i zachować się nie potrafią :0) na dodatek są zaskoczeni hehehehee "
  to ja ci teraz odpowiem. Twoje komentarze obrażające pracowniczkę Ruchu Chorzów trafią do prokuratury. Ja osobiście pozwę Cię z powództwa cywilnego za obrażanie mniejszości narodowych więc stul pysk zabrzański chamie i nie odzywaj się bo nagrabisz sobie jeszcze więcej. Puszczę Cię z Torbami . Przysięgam będziesz żałował że kiedykolwiek cokolwiek tu napisałeś prosty chłopku. A jeśli jesteś nieletni to twoi rodzice zdrowo bekną.

  Udostępnienia danych z forów internetowych mogą żądać już nie tylko policja, prokuratura czy sąd. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma. Tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX