Siedem goli Górnika Zabrze! Naprzód Rydułtowy zdemolowany na własne urodziny

Maciej Blaut
11.09.2013 , aktualizacja: 11.09.2013 19:56
A A A
Bartosz Iwan po meczu Górnika z Wisłą

Bartosz Iwan po meczu Górnika z Wisłą (Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta)

Górnik Zabrze rozegrał mecz sparingowy z rywalem z okręgówki.
Okazją do zorganizowania meczu towarzyskiego w Rydułtowach był jubileusz 90-lecia Naprzodu. Górnik okazał się bezlitosny dla świętującego urodziny klubu i strzelił mu aż siedem goli. Błysnął wracający do zdrowia po kontuzji Bartosz Iwan, który w ciągu trzech minut skompletował hat tricka. Dodajmy, że mecz trwał 4 x 30 minut. W Górniku testowani byli białoruski obrońca Wołodymir Pidwirnyj i napastnik Igor Lambulić z Czarnogóry.

Naprzód Rydułtowy - Górnik Zabrze 0:7 (0:2, 0:2; 0:7)

Bramki: 0:1 Madej (17.), 0:2 Zachara (25.), 0:3 Iwan (62.), 0:4 Iwan (64.), 0:5 Iwan (65.), 0:6 Madej (66.), 0:7 Skrzypczak (78.)

Górnik: Steinbors (61. Witkowski) - Olkowski (68. Piwowarczyk, 110. Luberda), Szeweluchin (65. Pidwirnyj, 91. Wełnicki), Gancarczyk (45. Kosznik, 68. Mańka), Kosznik (31. Augustyn, 69. Łukasiewicz) - Madej (64. Lambulić), Sobolewski (54. Iwan), Mączyński (66. Barbus), Oziębała (27. Małkowski, 64. Skrzypczak) - Przybylski (65. Płonka) - Zachara (61. Cupriak).

PYTANIE Kto jest najlepszym prezesem klubu piłkarskiego na Śląsku?

Wojciech Borecki (Podbeskidzie Bielsko-Biała)