Górnik Zabrze strzelił pięć goli w sparingu z LZS Piotrówka

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach, Górnik Zabrze rozegrał wyjazdowy sparing z trzecioligowcem
Mecz trwał 4x30 minut. Zabrzanie wygrali 5:2, choć po pierwszej kwarcie 2:1 prowadzili gospodarze, trenowani przez znanego z gry m.in. w Pogoni Szczecin i ŁKS-ie Brazylijczyka Rodrigo.

Trener Adam Nawałka podstawową jedenastkę ułożył z najlepszych zawodników: Steinbors - Olkowski, Iwan, Łukasiewicz, Kosznik - Madej, Sobolewski, Mączyński, Przybylski, Małkowski - Zachara. W trakcie gry na boisku pojawili się gracze z głębokich rezerw.

Grupa kontuzjowanych piłkarzy Górnika zamiast jechać grać do Piotrówki, przechodziła zabiegi rehabilitacyjne.

LZS Piotrówka - Górnik Zabrze 2:5 (2:1, 0:1, 0:1, 0:2)

Bramki: Gwaze (10.), Bulaji (23.) - Małkowski (2.), Kosznik (33.), Wełnicki (75.), Skrzypczak (98.), Płonka (115.)

Czy Paweł Olkowski z Górnka Zabrze powinien dostać powołanie do reprezentacji Polski?