Prejuce Nakoulma spełnił marzenie ciężko chorego kibica Górnika Zabrze

Prejuce Nakoulma, skrzydłowy Górnika Zabrze po meczu z Cracovią spotkał się z Przemysławem Wieczorkiem, chorym na stwardnienie rozsiane kibicem zabrzańskiego klubu.
"Prezes" przekazał 24-letniemu kibicowi koszulkę Górnika z autografami wszystkich piłkarzy. Piłkarz obiecał ponadto, że przywiezie mu z Burkina Faso reprezentacyjny trykot.

- Bardzo się cieszę ze spotkania. To było moje wielkie marzenie - mówił poruszający się na wózku inwalidzkim fan zabrzan mieszkający w Łaziskach Górnych.

Dodajmy, że kibic zrobił też sobie wspólne zdjęcie z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski Adamem Nawałką, który również życzył mu powrotu do zdrowia. - Przemek był bardzo szczęśliwy, że mógł przyjechać do Zabrza i spotkać się z Nakoulmą oraz trenerem Nawałką. Miałem łzy w oczach, gdy widziałem, ile nowej energii życiowej pojawiło się w tym chłopaku, gdy wracał z Zabrza do domu. To były dla niego wielkie chwile. Prowadzimy teraz zbiórkę pieniędzy dla Przemka, by zdobyć nowe lekarstwa. On musi wygrać tę walkę - mówił Józef Szuba, były bramkarz hokejowy GKS-u Katowice, który towarzyszył kibicowi z Łazisk Górnych.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o śląskich klubach tylko na Facebooku Śląsk - Sport.pl »

Kto powinien zostać nowym trenerem Górnika Zabrze?