Prezes Górnika Zabrze ma złe wieści dla kibiców. "Decyzja już zapadła"

PRZEGLĄD PRASY. Ryszard Wieczorek przejmuje zespół Górnika Zabrze w niezbyt sprzyjającej atmosferze. Większość fanów śląskiego klubu nie chce tego szkoleniowca na trenerskiej ławce swojej drużyny - przypomina "Przegląd Sportowy".
Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

Gdy stało się jasne, że to były trener Energetyka ROW Rybnik zastąpi Adama Nawałkę, kibice zabrzańskiego klubu otworzyli na Facebooku stronę "Nie dla Wieczorka". Nie oszczędzają też szkoleniowca w internetowych sondach.

W zabawie, jaką zorganizowała internetowa strona Górnika, ponad 90 procent uczestników było przeciwnych zatrudnieniu tego szkoleniowca. - Głos kibiców jest dla nas bardzo ważny. Trzeba z nimi porozmawiać, spytać, dlaczego właśnie tak reagują. Natomiast decyzja już zapadła - mówi na łamach "PS" Krzysztof Maj, wiceprezes klubu z Zabrza.

Przed sezonem działacze Górnika mówili, że interesuje ich miejsce w pierwszej ósemce i zdania nie zmieniają. - Chcemy grać w grupie mistrzowskiej, ale nie zapominamy, że zespół jest w trakcie budowy. Nowego trenera będziemy wspierać. Chcemy mu zapewnić te same standardy co trenerowi Nawałce - dodaje Maj.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Górniku Zabrze na Facebooku >>

Czy zatrudnienie Ryszarda Wieczorka w Górniku Zabrze to dobry pomysł?