Sport.pl

Krytyka bramkarza Górnika Zabrze. "Pomaga niewiele, szału nie ma"

PRZEGLĄD PRASY. Łotewski bramkarz Górnika Zabrze Pavols Steinbors zbiera krytyczne uwagi, bo w trzech ostatnich meczach wpuścił sześć goli. Sprawą zajął się m.in. "Sport".
Steinbors w trakcie rundy jesiennej zastąpił w bramce Norberta Witkowskiego. W przegranym 1:2 meczu z Ruchem nie miał szans przy fantastycznym golu Filipa Starzyńskiego, ale przy drugim - po rogu - nie popisał się. Podobnie jak obrona Górnika. Coraz częściej pojawia się pytanie, na ile Łotysz pomaga swojej drużynie.

Zdaniem Eugeniusza Cebrata, dawnego bramkarza Górnika i reprezentacji, pomaga niewiele. - Jest lepszy od Witkowskiego, ale szału nie ma - uważa na łamach "Sportu" Cebrat i zwraca uwagę, że Steinbors nie gra dobrze na przedpolu bramki.

Pracujący od wielu lat z bramkarzami Górnika Jerzy Machnik ocenia, że Steinbors dobrze zaczął, ale w ostatnich tygodniach stracił pewność siebie. - Czasami podejmuje złe decyzje. Musimy jednak pamiętać, że co mecz gra z inną obroną - zaznacza Machnik.

Jaka będzie przyszłość Łotysza w Górniku? Cebrat: - Steinbors nie jest zły, ale też nie jest na tyle dobry, żeby Górnik nie musiał szukać kogoś lepszego.

Kto był najlepszym piłkarzem Wielkich Derbów Śląska
Więcej o:
Komentarze (1)
Krytyka bramkarza Górnika Zabrze. "Pomaga niewiele, szału nie ma"
Zaloguj się
  • cieszyniok9

    Oceniono 2 razy 2

    Na lini jeszcze cosi chyci znaczy sie wybije czynsto przeciwnikowi na noge ale na przedpolu zero nic nie chyto wszystko pjóstkuje a jeszcze co drugi roz to sie mijo w sytułacjach sóm na sóm wychodz ale zaroz siado na d.pe nie chcym być złosliwy ale praktycznie w każdym meczu jest współwinny bramce już downo powinyn być zluzowany ale to tylko mojy zdani

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX