Górnik Zabrze spełnił marzenie sześcioletniej Natalii

Górnik Zabrze i PZPN obdarowali prezentami chorą Natalię z Piekar Śląskich.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Górniku Zabrze na Facebooku >>

Chora na mukowiscydozę sześciolatka otrzymała z rąk Artura Jankowskiego, prezesa Górnika i Stanisława Oślizło, legendy zabrzan, koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem, a także klubowe gadżety, w tym piłkę z górniczym herbem.

Natalia bardzo przeżywała uroczystość w siedzibie Górnika. - Nie spałam pół nocy - przyznała dziewczynka, która jest fanką piłkarskiej reprezentacji Polski, a szczególnie Roberta Lewandowskiego.

A jakiemu klubowi kibicuje? - Górnikowi Zabrze! - bez wahania odpowiedziała Natalia, którą Górnik zaprosił z rodzicami na mecze zabrzańskiej drużyny w rundzie wiosennej, kiedy pogoda będzie bardziej znośna.

- Bardzo dziękujemy za zaproszenie i na pewno przyjedziemy na mecz Górnika, jak będą wiosną zupełnie inne temperatury. Dziękujemy także Górnikowi za tak miłe przyjęcie i prezenty. Mieszkamy w Piekarach Śląskich na osiedlu, gdzie są sami kibice Górnika. A Natalka, jak tylko dobrze się czuje, to tata zabiera ją na boisko i razem kopią piłkę - zaznaczyła pani Katarzyna, mama dziewczynki.

Śledź autora na Twitterze - @maciekblaut >>