Sport.pl

Znany bramkarz spełni swoje marzenie i zagra dla Górnika Zabrze?

W kręgu zainteresowań Górnika Zabrze znalazł się Grzegorz Kasprzik.
30-letni bramkarz był jesienią zawodnikiem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, ale nie potrafił w niej przebić się do podstawowego składu. Niedawno rozwiązał kontrakt z tym klubem.

Z informacji ŚLĄSK.SPORT.PL wynika, że Kasprzikiem zainteresował się Górnik Zabrze. To o tyle ciekawe, że bramkarz jest wychowankiem zabrzańskiego klubu i jego wielkim kibicem. W pierwszej drużynie Górnika nigdy jednak nie zagrał. Głośno zrobiło się o nim za sprawą fenomenalnych występów w Piaście Gliwice i późniejszego hitowego transferu do Lecha Poznań. W ostatnich latach jego kariera jednak mocno wyhamowała.

Numerem jeden w bramce Górnika był jesienią Pavels Steinbors. Jego zmiennikiem był Norbert Witkowski, któremu wkrótce kończy się kontrakt. Co prawda, klub zaoferował mu nową umowę, ale na gorszych warunkach niż dotąd. Możliwe więc, że Kasprzik trafi do Górnika jako potencjalny bramkarz numer dwa.

Śledź autora na Twitterze - @maciekblaut >>

Co było najważniejszym wydarzeniem mijającego roku w śląskiej piłce?
Więcej o:
Komentarze (1)
Znany bramkarz spełni swoje marzenie i zagra dla Górnika Zabrze?
Zaloguj się
  • adis94

    Oceniono 9 razy 5

    '' 30-letni bramkarz był jesienią zawodnikiem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, ale nie potrafił w niej przebić się do podstawowego składu. Niedawno rozwiązał kontrakt z tym klubem.''
    Był za słaby na to żeby być nr 1 w przeciętnym klubie zaplecza ekstraklasy a ma być podstawowym zawodnikiem klubu który walczy o MISTRZA POLSKI ? :)
    Wiem, że Górnik po odejściu Skorupskiego do Romy nie ma najlepszego bramkarza w ekstraklasie, ale moim zdaniem Kasprzik jest słabszy od Sztejnborsa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX