Udany debiut Słowaka. Robert Jeż już strzela dla Górnika Zabrze!

W pierwszym meczu w tym roku Górnik Zabrze rozbił Okocimskiego Brzesko.
ŚLĄSK.SPORT.PL na Facebooku. Czy już nas polubiłeś? >>

Sparing rozegrano w Zakopanem, gdzie górnicy przebywają na zgrupowaniu. Mecz składał się z czterech 25-minutowych kwart. Trener Ryszard Wieczorek dał szansę gry testowanym graczom, których zabrał na obóz.

Błysnął nowy zawodnik Górnika Robert Jeż, którym w pierwszym meczu po powrocie do Zabrza od razu strzelił gola.

W spotkaniu nie zagrali Prejuce Nakoulma i Rafał Kurzawa, którzy trenowali indywidualnie.

Górnik Zabrze - Okocimski Brzesko 4:1 (2:0, 3:0, 4:1)

Bramki dla Górnika: 1:0 Oziębała (17.), 2:0 Mańka (19.), 3:0 Oziębała (30.), 4:0 Jeż (56.)

Górnik: Kasprzik (30. Witkowski, 76. Steinbors) - Mańka (51. Olkowski), Klein (51. Łukasiewicz, 76. Augustyn), Szeweluchin (51. Pandża), Kuban (51. Małkowski) - Oziębała (51. Madej), Drewniak (51. Sobolewski, 76. Pikul), Iwan (51. Przybylski), Wodecki (51. Łuczak, 76. Cupriak) - Gwaze (51. Jeż, 76. Bulaji) - Jarka (51. Zachara, 76. Skrzypczak).