Besiktas Stambuł też interesuje się Prejuce'em Nakoulmą

Tureckie media informują, że słynny Besiktas Stambuł ma na oku Prejuce'a Nakoulmę. - Fakty są takie, że cały czas jest w Górniku Zabrze - mówi trener Ryszard Wieczorek.
Śledź autora na Twitterze - @maciekblaut >>

Niemal każdego dnia pojawiają się nowe spekulacje na temat dalszych losów reprezentanta Burkina Faso. Jego odejście jest o tyle realne, że kontrakt Nakoulmy z Górnikiem wygasa za pół roku.

Portal konyayenihaber.com informuje, że skrzydłowy Górnika znalazł się w kręgu zainteresowań Besiktasu Stambuł. Wcześniej tureckie media informowały o tym, że piłkarza chce Rizespor. - Fakty są takie, że cały czas jest w Górniku Zabrze. Reszta to tylko spekulacje. Tyle się mówiło o jego odejściu, a wcześniej sprzedany został Krzysztof Mączyński. Może teraz znów będzie zaskoczenie i nie zostanie sprzedany Nakoulma, Paweł Olkowski czy Mateusz Zachara, ale znów wyskoczy jakiś królik z kapelusza? - zastanawia się Ryszard Wieczorek, trener Górnika.

Nakoulma pokazał się z dobrej strony w sobotnim sparingu Górnika z Zagłębiem Sosnowiec (2:2). Ozdobą tego spotkania był jego piękny gol. Zawodnik znalazł się w kadrze zabrzańskiego zespołu na rozpoczynające się w poniedziałek zgrupowanie w Turcji.

Chcesz współtworzyć nasz portal? Polub nas na Fejsie >>

Gdzie wiosną objawi się nowy, nieznany szerszej publice, rewelacyjny piłkarz: