Sport.pl

Koszmarna obrona i słaby atak. W Górniku Zabrze zawiedli wszyscy [OCENY POMECZOWE]

W Górniku Zabrze trudno kogokolwiek wyróżnić po klęsce w meczu z Zagłębiem Lubin.
Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

Pierwszy mecz Górnika w tym roku zakończył wysoką przegraną. Jak wypadli piłkarze z Zabrza?

Norbert Witkowski - 1. Jego pojawienie się w wyjściowym składzie było sporym zaskoczeniem. Od początku grał niepewnie. Popełnił koszmarny błąd przy drugim golu dla Zagłębia.

Maciej Mańka - 2. Starał się zastąpić Pawła Olkowskiego na prawej stronie, ale do klasy reprezentanta Polski sporo mu brakuje.

Błażej Augustyn - 1. Stoper Górnika mylił się na potęgę. Miał problem z kryciem rywali i popełniał błędy przy wyprowadzeniu piłki. Szybko opuścił boisko z powodu kontuzji.

Antoni Łukasiewicz - 1. Grał podobnie jak Augustyn. Tyle że wytrwał na boisku przez 90 minut. Ma problemy z szybkością.

Maciej Małkowski - 2. Znów z konieczności ustawiony na lewej obronie. Starał się, jak mógł, w ofensywie, ale z postawą w obronie był już kłopot. Grający po jego stronie boiska Dawid Abwo zdobył dwa gole.

Prejuce Nakoulma - 2. Reprezentant Burkina Faso zaliczył jeden ze swoich najgorszych występów w Górniku. Czyżby zamieszanie transferowe miało jednak wpływ na jego formę?

Radosław Sobolewski - 2. Zadebiutował jako kapitan Górnika Zabrze. Jak zwykle bardzo waleczny, ale można od niego wymagać więcej dobrej gry i mniej złośliwych fauli.

Robert Jeż - 2. Kibice Górnika powinni pocieszać się, że Jeżowi po prostu nie służy gra w Lubinie. Słowak - poza kilkoma strzałami z dystansu - był praktycznie niewidoczny.

Rafał Kurzawa - 1. Bolesne zderzenie z ekstraklasową rzeczywistością piłkarza pozyskanego z Energetyka ROW Rybnik. Górnik nie miał w tym meczu z niego żadnego pożytku.

Łukasz Madej - 2. Skrzydłowy Górnika miewał przebłyski niezłej gry. Jak na zawodnika, który niedawno zagrał w reprezentacji Polski, to trochę mało.

Wojciech Łuczak - 2. Przypadło mu trudne zadanie zastąpienia w ataku Mateusza Zachary. Nie poradził sobie z nim i nie zagrażał bramce Zagłębia.

Boris Pandża - 2. Pojawił się na boisku już w pierwszej połowie w miejsce Augustyna. Gdy grał, Górnik gola nie stracił, ale Pandża wcale nie prezentował się nadzwyczajnie. Zmarnował dobrą okazję bramkową.

Bartosz Iwan i Rafał Kosznik. Bez oceny. Rezerwowi Górnika grali krótko i nie wyróżnili się w żaden sposób.

Więcej o:
Komentarze (2)
Koszmarna obrona i słaby atak. W Górniku Zabrze zawiedli wszyscy [OCENY POMECZOWE]
Zaloguj się
  • datekada2

    Oceniono 15 razy 13

    i jeszcze jedna ocena: Wieczorek Ryszard - 1. 1-liga (ekstraklasa to eufemizm) to chyba jednak za wysokie progi na tego trenera.

  • szymonwadowski

    Oceniono 1 raz -1

    A czemu nie bronił Steinbors? On by miał 3+!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX