Sport.pl

Najzdolniejszy młokos w Polsce już Górnikowi Zabrze nie pomoże

PRZEGLĄD PRASY. Górnik Zabrze na wiosnę przegrywa i ma poważny problem z obsadą bramki. Czy w trzecim spotkaniu rundy rewanżowej trener Ryszard Wieczorek postawi na trzeciego bramkarza? - pyta "Sport".
Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

W Lubinie - na inaugurację rundy - bronił Norbert Witkowski. Drugi mecz z Legią zaczął Pavols Steinbors, który zszedł z boiska przed czasem z powodu kontuzji. Łotysz jest już po operacji pękniętej kości jarzmowej. Steinbors ma odpocząć od treningów przez 3-4 tygodnie.

Teraz przed zabrzanami sobotni mecz z Koroną Kielce i znowu wraca dylemat na kogo postawić między słupkami. Wiele wskazuje na to, że od pierwszej minuty zagra Grzegorz Kasprzik, który zastąpił Łotysza w spotkaniu z Legią.

W Zabrzu był jeszcze Mateusz Kuchta, który uchodzi za najzdolniejszego bramkarza młodego pokolenia w Polsce. Działacze zdecydowali jednak, że Kuchta spędzi wiosnę w pierwszoligowym Okocimskim Brzesko. - Chcemy, żeby regularnie bronił, a wiele wskazuje na to, że w Brzesku będzie numerem jeden - uzasadnia na łamach "Sportu" Mateusz Sławik, trener bramkarzy Górnika.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Górniku Zabrze na Facebooku >>

Więcej o: