Sport.pl

"Górnicza Siła jest na Śląsku". Mocna współpraca Górnika Zabrze i GKS-u Katowice

Piłkarze Górnika Zabrze i GKS-u Katowice razem zapozowali do zdjęć w kopalni "Guido".
Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Doskonałe relacje łączą nie tylko kibiców, ale i zarządy obu śląskich klubów. Chęć współpracy Górnika i GieKSy podkreślić miała wizyta piłkarzy tych klubów w kopalni "Guido". Zawodnicy zapozowali razem do zdjęć na poziomie minus 320 metrów. Odbywała się ona pod hasłem: "Górnicza Siła jest na Śląsku". Miejsce wybrano nieprzypadkowo. Oba kluby mają przecież korzenie w górnictwie.

Górnika reprezentowali Paweł Olkowski, Wojciech Łuczak i Przemysław Oziębała, a GieKSę Łukasz Budziłek, Bartłomiej Chwalibogowski, Rafał Pietrzak, Krzysztof Wołkowicz i Kamil Cholerzyński.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o:
Komentarze (16)
"Górnicza Siła jest na Śląsku". Mocna współpraca Górnika Zabrze i GKS-u Katowice
Zaloguj się
 • maczo1948

  Oceniono 50 razy 8

  Górnicza Siła Jest Na Śląsku Górnik & GKS !!!

 • sk64

  Oceniono 12 razy 4

  Boli was germanskie psy ze slaskie kluby trzymaja sie razy i wspolpracuja a was niby jedyne dupne oryginalne hanysy maja w rzyci.
  Zostalo wam juz tylko robienie wylewek betonowych przed derbami oraz wpie...nie koszernych wurztow i macy z piechurami morza czerwonego z zydzewa.

 • maczo1948

  Oceniono 10 razy 4

  domis i kisch dwa ciul-e!

 • lucek07

  Oceniono 21 razy 3

  @kisch
  Wam bRudne szmaty zostaje jedynie wspólna konsumpcja macy w Łodzi lub pierników w Toruniu...Wasze jedyne "korzenie" wiążą się z Fritzem Henklem...założycielem firmy produkującej mydła,środki czyszczące i inną chemię...

 • maczo1948

  Oceniono 9 razy 1

  kisch ciebie chyba stary zamiast smoczka dawał ciul-sko do pyska żebyś się zamknął dlatego mosz taki ryj niewyparzony i dupi-sz ciąglę o ciu-lsku brakuje co może spróbuj domiś jest aktywny ci wsadzi!!!

 • janusz-jurek

  Oceniono 14 razy -4

  POLSCY PSEUDOSĘDZIOWIE KOLEJNY RAZ POKAZUJĄ JAK SIĘ PRZEGRYWA WYGRANE MECZE TYLKO JAK GRA LEGŁA TO STOJĄ PO JEJ STRONIE A PÓŻNIEJ PRZEPRASZAJĄ -KOMPROMITACJA POLSKIEGO SĘDZIOWANIA W CZTERECH MECZACH GÓRĄ SĄ POLSCY PSEUDOSĘDZIOWIE RUCH PODBESKIDZIE KORONA POGOŃ LEGŁA LECH I GÓRNIK JAGIELONIA -GDZIE CI PSEUDOSĘDZIOWIE MAJĄ JAKIEŚ NIBY SZKOLENIA (chyba tam tylko leje się gorzała a nie szkolenia) I TYLKO MYŚLĄ JAK TU SĘDZIOWAĆ ABY LEGŁA BYŁA MISTRZYKIEM POLSKI -KOMPROMITACJA A MOŻE KORUPCJA ALBO JEDNO I DRUGIE ----ŚMIECH

 • karmanskie23

  Oceniono 20 razy -6

  nie bylo takiej sesji w kopalni. To prima aprilis. pajace ze skorumpowanej gejksy i radzieckiego komunistycznego gó...ka się podniecają. Pajace! pajace! pajace!

 • palaczzaba

  Oceniono 16 razy -6

  GKS będzie dobry jak będzie ogrywał naszych młodzieżowców, tak jak to jest obecnie.
  Górnik klubem nr jeden na Śląsku, cała reszta w cieniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX