Sport.pl

Dylemat trenera Górnika Zabrze. Czy to już dobry moment na taki krok?

Robert Warzycha, trener Górnika Zabrze zapowiada, że w końcówce sezonu mocniej postawi na młodych piłkarzy, ale wciąż się z tą decyzją wstrzymuje.
Czy w kadrze Górnika Zabrze powinno dojść do rewolucji? Podyskutuj na Facebooku >>

Górnik Zabrze jest już oczywiście pewny utrzymania w lidze, a że szanse na miejsce na podium ma małe, to wydaje się, że nastał dobry czas na odmłodzenie składu. - Oczywiście, że chcielibyśmy wprowadzać młodzież do zespołu. Pytanie tylko, czy to jest odpowiedni moment? - mówi Warzycha przed meczem z Ruchem Chorzów.

- Nasi wychowankowie prezentują się całkiem dobrze w juniorskich rozgrywkach, ale naszym głównym celem jest zwycięstwo w Wielkich Derbach Śląska i robimy wszystko, żeby zdobyć w niedzielę trzy punkty.

W ostatnim meczu w Szczecinie zagraliśmy bez Prejuce'a Nakoulmy w pierwszym składzie, ale cały czas wierzyliśmy w wygraną i prawie nam się to udało (2:2). Była walka, było zaangażowanie. Wszystko nad czym pracowaliśmy w ostatnim okresie. Młodzież będziemy wprowadzać, ale proszę zauważyć, że czekają nas jeszcze bardzo trudne mecze. Wszystko musi być więc robione z głową - kończy Warzycha.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

 

Kto będzie w tabeli wyżej na koniec sezonu?
Więcej o:
Komentarze (2)
Dylemat trenera Górnika Zabrze. Czy to już dobry moment na taki krok?
Zaloguj się
  • lukiluk0101

    Oceniono 12 razy 0

    ekipa Kocina a Zabrze wyjedzie z opuszczonymi głowami sprężarko zakompleksiona

  • kisch

    Oceniono 19 razy -7

    Ekipa Kociana wpada na RUSweltwa i wywozi komplet punktów - raczej szczewa bez wiekszych szans na korzystny wynik:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX