Totolotek SA nowym sponsorem Górnika Zabrze. Szczęśliwy dzień dla klubu

Znana firma bukmacherska została nowym sponsorem głównym Górnika Zabrze
Czy w kadrze Górnika Zabrze powinno dojść do rewolucji? Podyskutuj na Facebooku >>

Totolotek SA to najdłużej działająca firma na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Obecnie należy do greckiej spółki Intralot. Umowę z Górnikiem podpisał na dwa lata. - Decyzja o wsparciu sponsorskim Górnika Zabrze wpisuje się w naszą długofalową strategię silnego zaangażowania w polską piłkę klubową.

Górnik Zabrze to rozpoznawalna marka, jeden z najbardziej utytułowanych klubów w ekstraklasie, posiadający dużą grupę wiernych kibiców. Cieszę się, że od dzisiaj możemy nazywać się oficjalnym sponsorem tego zasłużonego klubu. Wierzę, że przy naszej pomocy Górnik będzie osiągał znaczące sukcesy sportowe - mówi Łukasz Seweryniak, dyrektor ds. operacyjnych i marketingu Totolotek SA.

Reklamy firmy będą widoczne na stadionie już przy okazji niedzielnego meczu z Legią Warszawa. - Podpisanie dwuletniej umowy z Totolotkiem to niewątpliwie sukces i szczęśliwy dzień dla Górnika Zabrze i naszych kibiców. Totolotek gwarantuje znaczące wsparcie i będzie jednym z głównych sponsorów klubu. Dziękuję przedstawicielom naszego nowego sponsora za podjęcie współpracy z Górnikiem Zabrze, a także agencji marketingu sportowego "4 Business" za udział przy podpisaniu umowy - mówi Zbigniew Waśkiewicz, prezes Górnika.

Przed rozpoczęciem nowego sezonu 2014/15 przedstawiciele Totolotka zaprezentują szczegółowe plany współpracy z klubem m. in. dedykowane akcje marketingowe dla kibiców Górnika Zabrze.

Śledź autora na Twitterze - @maciekblaut >>