Górnik Zabrze przybliża kibicom największego twardziela ligi

Na kibiców Górnika, którzy wybiorą się na niedzielne spotkanie z Lechią Gdańsk, czeka prezent. Zabrzański klub po raz kolejny przygotował bezpłatną gazetę meczową.
Na 12 stronach bezpłatnego programu meczowego można znaleźć ciekawe teksty, a także łamigłówki górnicze i krzyżówkę z nagrodami. Czytając "Górnika", będzie się można m.in. dowiedzieć, komu poza zabrzańskim klubem kibicuje Szymon Drewniak [pomocnik Górnika - przyp.red.] i jakie są jego prywatne sekrety i marzenia. W ramach cyklu "Piłkarski Alfabet" prezentujemy największego twardziela ligi, czyli Radosława Sobolewskiego.

W gazecie nie zabraknie także tekstów historycznych, by wspomnieć artykuł o kultowym meczu Górnika z Lechią Gdańsk sprzed prawie 30 lat, który doprowadził zabrzan do mistrzostwa Polski. Osobą idealnie łączącą Górnika z niedzielnym rywalem jest Jacek Grembocki. Ten wychowanek Lechii oddał później serce Górnikowi, osiągając z nim największe zaszczyty ligowe. W gazecie znalazł się całostronicowy reportaż o Grembockim.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>