Czy Dzikamai Gwaze przekona do siebie sztab trenerski Górnika Zabrze?

25-letni Dzikamai Andre Gwaze ma na koncie 19 występów w ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze i jedną zdobytą bramkę. Ofensywny pomocnik z Zimbabwe chciałby przekonać do siebie sztab trenerski zabrzańskiego klubu.
class=c1n href="https://twitter.com/slasksportpl "> ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Ostatni mecz o ligowe punkty Gwaze zaliczył w Chorzowie w Wielkich Derbach Śląska. Ostatnio zagrał z kolei w meczu Pucharu Polski z Podbeskidziem i spotkaniu rezerw z Pniówkiem Pawłowice, w którym strzelił bramkę.

W najbliższą niedzielę zabrzanie zagrają w Bydgoszczy z Zawiszą i Andre doskonale pamięta jedyną bramkę z tego spotkania, która zadecydowała o wygranej 14-krotnego mistrza Polski. - To była fajna akcja, po moim dośrodkowaniu jeden z obrońców Zawiszy wkopał piłkę do swojej bramki. To był gol samobójczy, ale miałem dużą satysfakcję. Oczywiście, chciałbym zagrać w niedzielę z Zawiszą i strzelić bramkę, ale to już nie zależy tylko ode mnie. Czuję się bardzo dobrze, nie narzekam na żadne dolegliwości i bardzo bym chciał pojechać do Bydgoszczy. Ale muszę dobrze grać, by dostać kolejną szansę - dodaje na koniec wiecznie uśmiechnięty Gwaze.