Sport.pl

Lider greckiej ekstraklasy obserwuje obrońcę Górnika Zabrze

PAOK Saloniki interesuje się Błażejem Augustynem z Górnika Zabrze.


Okazuje się, że PAOK, który po dziewięciu rozegranych kolejkach jest liderem ligi greckiej, szuka wzmocnień m.in. w Polsce. - Cały czas mają kogoś na oku. Niedawno pytano mnie o Błażeja Augustyna z Górnika Zabrze. PAOK ma dwójkę podstawowych stoperów i na tym koniec, brakuje rywalizacji. Wzmocnienia w obronie są konieczne. Trudno jednak wyrobić sobie zdanie o Błażeju, bo najpierw leczył kontuzję, a potem został zawieszony na cztery mecze za faul - mówi były piłkarz PAOK, a obecnie trener zespołu U16 w tym klubie Mirosław Sznaucner w rozmowie z 2x45.info.

Augustyna wiąże ważny kontrakt z Górnikiem, ale nie jest tajemnicą, że klub jest gotów go sprzedać. Latem wiązano go z włoskim Sassuolo. Pojawiały się też plotki o zainteresowaniu ze strony Legii Warszawa.

Górnik Zabrze zagra w grupie mistrzowskiej? Podyskutuj na Facebooku >>

Więcej o:
Komentarze (25)
Lider greckiej ekstraklasy obserwuje obrońcę Górnika Zabrze
Zaloguj się
 • witco

  Oceniono 22 razy 14

  ja nie w temacie bo mnie nic nie obchodzi ten temat ale chciałem pozdrowić el-cholo. Bratku , ty już raz kpiłeś ze śmierci Gerarda Cieślika, teraz mamy ciąg dalszy twojej bandyckiej tożsamości. Kto Ci dyktował ten komentarz. Ktoś z klubu czy z Torcidy? A może lentner vel misjonarz75?

 • marcz.ka

  Oceniono 24 razy 14

  lentner, nubem i misjonarz75 to jedna i ta sama osoba. Łatwo da się to sprawdzić.
  Tylko nie szczekać mi tu zabrzańskie psy bo nic to nie da. Uprzedzam, zamknąć ryje bo wiadomość pewna. Lentner poza tym wiem o tobie więcej niż myślisz. A zdecydował zupełny przypadek .

 • domin1920

  Oceniono 23 razy 9

  Finansowa zapaść tego marnego klubiku jest znana komisji licencyjnej. To jest właśnie profesjonalny klub, który wyciąga brudne łapska po nie swoje pieniądze. To jest profesjonalny klub który jest "zarządzany" przez miasto. Nie spotkałem się w świecie piłki, żeby swoją profesjonalność (opierać swój budżet w większości) tylko na kasie miasta. Jest to skandal, żeby w swojej głupocie śmiać się że komisja licencyjna nie ukarała porządnie klubu, co za tym idzie to, ze czują się bezkarnie i mogą do woli śmieć się do rozpuku, nie mając żadnych poważnych konsekwencji. Mam ogromną nadzieje że jednak komisja przyjrzy się dogłębnie i ukarze klub minusowymi punktami (10) lub za niewywiązywanie sie i uchylanie od spłacania wywali ich do 4 ligi. Chciałby nadmienić ze już dwa lata temu dostali pozwolenie na grę na ich budowie, z zastrzeżeniem że mogą tylko grac w lidze w jednym pełnym roku. Co się okazuje że grają w dalszym ciągu a to już idzie 3 rok, jak dalej 3 wiat skończonych nie ma. Bezkarność jednych i drugi jest porażająca. Jak w polskiej kopanej może być dobrze że całkowity bankrut jest chroniony i dopuszczony do rozgrywek bo "za górami za lasami" jak to w bajce być może wyjdą na prostą. Jedni spłacają należycie swoje zobowiązania inni olewają to bez poważnych konsekwencji, bo chyba nie myślimy ze - 3 w zamiarze od początku sezonu, a tak serio to - 2 będzie to poważna kara dla klubu bez niczego bez sponsorów bez stadionu (jak na razie).

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 3 razy 3

  W Legii to on już był i czyścił buty innym więc nie rób redaktorku sobie żartów.

 • barezi1974

  Oceniono 3 razy 3

  oj durnie durnie z chorzowa poczytajcie sobie polaczcie tylko dobrze adres bo mi go blokuja
  w w w . w e szlo.com/2014/11/13/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-licencjach-ale-nie-mieliscie-kogo-zapytac-wywiad-z-krzysztofem-sachsem/

 • chemist2

  Oceniono 2 razy -2

  Myślę, że Augustyn szybko się tam zaklimatyzuje. Tak jak w Górniku, tak i w Grecji krązy takie powiedzenie: "Nikt ci tyle nie da w kontrakcie, ile ci obiecają w Grecji/Górniku."
  wedkarskikrakow.pl/

 • che.guevara

  Oceniono 2 razy -2

  Mam nadzieję że się nie zgodzi ta transfer do takich patałąchów! Już lepiej gdyby na Wyspy Owcze pojechał.

 • zdzih8899

  Oceniono 2 razy -2

  On więcej pauzuje za kartki czy kontuzje niż gra. A jak gra to niczym się specjalnie nie wyróżnia poza pedalską kitką. Jak zapłacą to sprzedać, będzie na długi, może się PZPN ulituje i nie spuści ich na dno polskiej piłki.

 • zatorzak45

  Oceniono 2 razy -2

  el-cholo jak widać jesteś jednym z morderców spod znaku górnika zabrze. Może się mylę? Skoro grozisz na forum i używasz gróźb karalnych pora by zajęły się tobą służby ścigania. Może masz coś wspólnego z bandytami z górnika którzy zabijali innych kibiców?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX