Kibice Górnika Zabrze protestują. "Policja chce zepsuć widowisko"

Górnik Zabrze kończy rok 2014 wyjazdowym meczem w Białymstoku. Na stadion Jagiellonii wybiera się również liczne grono sympatyków śląskiego klubu.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

Przed tym spotkaniem Stowarzyszenie Kibiców Zabrzańskiego Górnika wydało oświadczenie. "W związku z pojawiającymi się informacjami, iż wybieramy się do Białegostoku w celu konfrontacji z kibicami Jagi, informujemy że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Do Białegostoku udajemy się w jednym słusznym celu - Dopingowania Wielkiego Górnika!

Dodać również chcemy, iż podczas ostatniego meczu w Zabrzu na naszych trybunach gościliśmy 20 osobową delegację kibiców Jagi.

Nadmienić trzeba również, iż w zeszłym tygodniu, spotkali się koordynatorzy ds. współpracy obu klubów , którzy omówili zasady przyjęcia kibiców gości na nowym stadionie.

Jedyną instytucją która chce zepsuć to widowisko jest POLICJA. Przypomnijmy sobie wszyscy nasz wyjazd do Białegostoku w sierpniu 2012 roku, gdzie dzięki "uprzejmości" miejscowych stróżów prawa, nie udało nam się dotrzeć na mecz, mimo 12-to godzinnej podróży.

Apelujemy do dziennikarzy oraz całego środowiska piłkarskiego aby zwrócili uwagę na sytuację z jaką muszą zmagać się kibice w Białymstoku" - poinformowali kibice.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Więcej o: