Rozwój Katowice i Górnik Zabrze toczą wojnę na Twitterze

Afera z transferem i płatnością za Arkadiusza Milika nie cichnie. Rozwój Katowice uszczypliwości pod adresem Górnika Zabrze kieruje także za pośrednictwem Twittera.
A co Wy na to? Pogadajmy o tym na Fejsie! >>

"Kto zapłaci za pobyt Górnika Zabrze na zgrupowaniu w Turcji? Tylko niech turecki hotel zobaczy, kto się na fakturze podpisuje. Który prezes :)" - napisali administratorzy konta Rozwoju Katowice na Twitterze.To oczywiście nawiązanie do postanowienia Sądu Okręgowego w Katowicach, który uznał, że porozumienie między oboma klubami w sprawie płatności za transfer Arkadiusza Milika jest nieważne. Według sądu ówczesny prezes Górnika Zbigniew Waśkiewicz nie mógł składać w imieniu klubu jakichkolwiek zobowiązań.

Administratorzy profilu Górnika Zabrze nie pozostali dłużni. "Nam też kluby są winne pieniądze, ale trzymamy się niepisanej zasady między klubami i nie nadajemy tematu mediom czy na TT" - napisali. Katowiczanie odpowiedzieli błyskawicznie. "Klub nie podaje żadnych tematów mediom. Media swoje wiedzą, ale jako klub nie trzymacie się żadnych zasad" - ripostują na Twitterze działacze Rozwoju.

Więcej o: