Firma bukmacherska będzie wspierać Socios Górnik

STS zostanie partnerem technicznym stowarzyszenia kibiców Górnika Zabrze.


Nowe stowarzyszenie fanów, liczące już ponad 800 członków, zyska potężnego sojusznika. Firma STS, oficjalny partner piłkarskiej reprezentacji Polski i sponsor strategiczny Lecha Poznań, podpisze umowę o współpracy z Socios Górnik. - STS aktywnie wspiera polski sport. Naszego zaangażowania nie ograniczamy wyłącznie do klubów sportowych czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. W działaniach skupiamy się na kibicach, którzy są najważniejszą częścią świata sportu - czego wiele osób nie zauważa. Stąd zaangażowanie STS w liczne inicjatywy prowadzone przez kibiców lub do nich skierowane, bez znaczenia na barwy klubowe. Cieszymy się, że możemy pomóc także fanom Górnika Zabrze w ambitnym projekcie wspierania swojego klubu - powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

Szczegóły współpracy między Socios Górnik, a STS zostaną podane podczas zaplanowanej na 3 marca konferencji prasowej, która odbędzie się w Warszawie. - Przedstawimy na niej wszystkie szczegóły naszej współpracy. Będzie ona odbywała się na kilku płaszczyznach i w formie, jaka dotąd nie była stosowana. Cieszymy się, że wyznaczamy nowe trendy w piłkarskiej Polsce i że w naszej pracy będziemy mieli tak świetnego partnera jak STS - mówi Grzegorz Pacuła, rzecznik Socios Górnik.

Górnik Zabrze i Ruch Chorzów zdobyli dotąd po czternaście tytułów mistrza Polski. Który z tych klubów szybciej sięgnie po piętnasty tytuł?