Zaskakująca propozycja Socios Górnik dla firmy bukmacherskiej

Stowarzyszenie kibiców Górnika Zabrze zyskało partnera w firmie STS. Z podobną propozycją współpracy fani wyszli do firmy Totolotek.


Stowarzyszenie Socios i Górnik Zabrze miały w czwartek podpisać oficjalnie umowę o współpracy. Ostatecznie do tego jednak nie doszło. Klub zgłosił zastrzeżenia co do umowy Socios z firmą bukmacherską STS. Górnik obawia się, że może to uderzyć w interesy jego sponsora głównego, czyli firmy Totolotek, która działa w tej samej branży.

Fani wydali w tej sprawie oświadczenie, w którym przypominają, że: "Socios Górnik jest podmiotem samodzielnym i niezależnym. Wszystkie świadczenia, które będą realizowane na podstawie umowy z STS, dotyczą tylko i wyłącznie osób zrzeszonych w Stowarzyszeniu Socios Górnik lub osób, które chcą do niego dołączyć, a nie Górnika Zabrze SSA".

Socios proponują, że mogą współpracować nie tylko z STS, ale też z... Totolotkiem. "Cieszymy się, że STS, który wspiera sport i kibiców w całym kraju, sam dostrzegł ogromny potencjał w projekcie Socios Górnik i jako pierwsza z ogólnopolskich firm postanowił go wesprzeć. Od samego początku istnienia Stowarzyszenie podkreślało, że będzie szukało finansowania wszędzie i jest otwarte na współpracę z każdą firmą. W związku z tym, jeżeli Totolotek także przejawia chęć współpracy z kibicami zrzeszonymi w Socios Górnik, to Zarząd Stowarzyszenia jest otwarty do rozmów" - napisali fani.