Do Socios Górnik można zapisać się u bukmachera

Na czym polega współpraca Socios Górnik z firmą STS?
Firma bukmacherska została oficjalnym partnerem nowego stowarzyszenia fanów Górnika Zabrze. Sprawa ich współpracy wzbudziła sporo emocji.

Jakie korzyści uzyska Socios dzięki współpracy z STS? Po pierwsza, firma zamierza wesprzeć finansowo stowarzyszenie. Po drugie, w jej placówkach będzie można zapisać się do Socios.

- Bardzo chcielibyśmy, by deklaracje można było składać drogą elektroniczną, ale prawo w tym temacie jest jasne i wiąże nam ręce. Nie każdy z kibiców może przyjechać na mecz i złożyć deklarację na naszym stanowisku pod stadionem. Pozostaje poczta, jednak tutaj kibic musi ponieść koszt wysyłki deklaracji, a także wystać swoje w kolejce. Ciągle szukaliśmy innego rozwiązania i dzięki STS znaleźliśmy je - mówi Michał Glijer, członek zarządu Socios Górnik, koordynujący marketing.

We wszystkich punktach STS na Śląsku, Opolszczyźnie, Małopolsce, Mazowszu i w Wielkopolsce można już składać deklaracje członkowskie do stowarzyszenia. Od 24 marca będzie to możliwe w każdym z 400 punktów STS w całym kraju.

- W punktach będą przygotowane druki, a cały personel będzie odpowiednio przeszkolony, by pomóc kibicom w wypełnieniu formularza. Co ważne, za każdą złożoną deklarację w punkcie przyjmowania zakładów stowarzyszenie będzie otrzymywało dodatkowe wsparcie, jeśli kibic będzie posiadał lub założy także konto w STS. W miastach, które słyną z dopingu dla trójkolorowych, będą dodatkowo rozmieszczone materiały promocyjne, zachęcające do wstąpienia w szeregi Socios - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Śledź autora na Twitterze - @maciekblaut >>

Górnik Zabrze i Ruch Chorzów zdobyli dotąd po czternaście tytułów mistrza Polski. Który z tych klubów szybciej sięgnie po piętnasty tytuł?