Kierownik Górnika Zabrze zażartował z kontuzjowanego piłkarza

Górnik Zabrze rusza w piątek do Szczecina, gdzie dzień później powalczy o punkty z Pogonią.
Kulisy sportowych wydarzeń na Śląsku. Dołącz do nas na Facebooku >>

Sztab szkoleniowy Górnika postawił na dwudziestu piłkarzy. W porównaniu z ostatnim spotkaniem z GKS-em Bełchatów do kadry dołączyli Dominik Sadzawicki i Mateusz Słodowy.

Niestety, wciąż nie ma szans na grę Mariusza Przybylskiego. Co ciekawe, kontuzjowany piłkarz znalazł się w gronie zawodników powołanych na ostatni mecz z GKS-em. Na listę - dla żartu - Przybylskiego wpisał kierownik drużyny Mariusz Strap. - Nie mam nic przeciwko takim żartom. Śmiałem się, że może właśnie dzięki temu przełamaliśmy złą passę, i sugerowałem nawet, że przed meczem w Szczecinie też mogą mnie wpisać do kadry meczowej. W końcu kolejne trzy punkty są nam bardzo potrzebne - mówi pomocnik Górnika, który ma nadzieję, że niebawem jego nazwisko zostanie wpisane do protokołu meczowego całkiem poważnie, bo pauza spowodowana urazem stawu skokowego powoli dobiega końca.

Z powodu urazu, a właściwie rehabilitacji po operacji kolana, wciąż pauzuje także Maciej Mańka.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Zdjęcie Joma PROPULSION PA Korki Lanki blue/orange (PROS.504.PA) Zdjęcie RGOR11: Górnik Zabrze - koszulka Adidas Zdjęcie RPOG05: Pogoń Szczecin - koszulka Nike
Joma PROPULSION PA Korki La... RGOR11: Górnik Zabrze - kos... RPOG05: Pogoń Szczecin - ko...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info