Górnik Zabrze. Oburzenie wobec skandalicznego zachowania spikera Legii Warszawa [WIDEO]

Górnik Zabrze protestuje we władzach Ekstraklasy w związku ze skandalicznym zachowaniem spikera na stadionie Legii Warszawa.


Spiker Legii Wojciech Hadaj podczas niedzielnego meczu Ekstraklasy przywitał kibiców Górnika Zabrze słowami: - Kibiców z Zabrza informuję, że wasz klub nigdy nie będzie mistrzem, oprócz tego, co już zdobyliście. Byliście mistrzem kiedyś i przez najbliższe 200 lat to się już nie powtórzy.

W Warszawie nie mogli się pogodzić z tym, że Górnik kilka dni wcześniej przegrał u siebie z Lechem Poznań, największym konkurentem Legii do mistrzostwa Polski. W czasie spotkania również doszło do prowokacyjnych zachowań piłkarzy Legii wobec ekipy gości.

W poniedziałek kierownik biura prasowego Górnika Jerzy Mucha poinformował Waldemara Gojtowskiego, menedżera ds. komunikacji Ekstraklasy SA, o tym incydencie. Klub również zamierza w tej sprawie złożyć oficjalny protest do władz Ekstraklasy.

Jak się dowiadujemy, Komisja Ligi Ekstraklasy ma wszcząć dochodzenie, bo to nie pierwszy taki wybryk spikera na stadionie Legii.

W poniedziałek przed południem stołeczny klub ogłosił, że spiker zrezygnował z pracy. - W związku z wieloma krytycznymi ocenami mojej pracy jako spikera Legii, zarówno ze strony środowiska legijnego, jak i - co ważniejsze - ze strony pracodawcy, oświadczam, że z dniem 10 czerwca 2015 roku rezygnuję z wykonywania tej funkcji - poinformował na oficjalnej stronie klubu.

Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka meczowa domowa S Zdjęcie ADIDAS PIŁKA NOŻNA UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINALE F93312 Zdjęcie Górnik Zabrze - Szalik 22764
Adidas Legia Warszawa koszu... ADIDAS PIŁKA NOŻNA UEFA CHA... Górnik Zabrze - Szalik 22764
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info