Sport.pl

Ruch Chorzów i Górnik Zabrze mogą na dobre pogrążyć Lecha Poznań. Wielka mobilizacja mistrza

Lecha Poznań czeka śląski tydzień. Mistrz Polski zmierzy się kolejno z Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze.
Facebook? » | A może Twitter? »


Stawką meczu z niebieskimi będzie awans do ćwierćfinału Pucharu Polski, a z Górnikiem poznaniacy powalczą o kolejne ligowe punkty. Lech mocno w tym sezonie zawodzi, więc w Poznaniu mobilizują się na "śląskie mecze" w szczególny sposób.

Ugrupowania kibiców Lecha Poznań oraz kapitan mistrzów Polski Łukasz Trałka wydali oświadczenie z apelem o wsparcie dla "Kolejorza".

"Grupy Kibicowskie Lecha Poznań, Lech Poznań Ultras, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań oraz kapitan "Kolejorza" - Łukasz Trałka zwracają się z apelem o wsparcie.

Obecnie nasza drużyna znajduje się "w dołku". Przy okazji najbliższych spotkań z Ruchem i Górnikiem musimy pokazać, że jesteśmy z Lechem nie tylko, gdy odnosimy sukcesy, ale również w trudniejszych momentach.

Wielokrotnie w tym sezonie przełykaliśmy gorzką pigułę porażki, ale każdy z nas zdaje sobie sprawę, że pretensje, wylewanie frustracji nie pomoże ani nam, ani zespołowi w odniesieniu zwycięstw w tak ważnych meczach jak walka o najkrótszą drogę do przyszłorocznych pucharów z Ruchem oraz o ligowe punkty z Górnikiem, które pozwolą rozpocząć marsz w górę tabeli.

Zjednoczmy siły i gorącym dopingiem przechylmy szalę zwycięstwa na naszą stronę, na stronę "Kolejorza". Potrzebne jest każde gardło, bez względu na poziom wkur... na wyniki. Będzie również oprawa. Bądźmy 12. zawodnikiem Lecha".

Więcej o:
Komentarze (11)
Ruch Chorzów i Górnik Zabrze mogą na dobre pogrążyć Lecha Poznań. Wielka mobilizacja mistrza
Zaloguj się
 • bolekzruchu

  Oceniono 10 razy 6

  mogę się założyć o kasę, że Fornalik tak ustawi te swoje taktiku, że wyjdziemy na boisko byle nic nie stracić, byle nic nie stracić, a i tak stracimy i przedupimy. Fornalik się do takich meczów nie nadaje, co dobrze pokazała Legia.

 • obek29

  Oceniono 3 razy 1

  To kundle ze wsi chorzów jutro będą płakać jak im Kolejorz wpierdo.l spuści jak legia hehe

 • tylkosiesmieje

  Oceniono 8 razy -2

  @mathematiker
  Szkoda, że Górnik rok w rok to jest top6, a wy zahebane smrody gdzie kończycie, w dolnej części tabeli, a to i tak za wysoko. Zobaczymy po 37 kolejkach kto się będzie śmiał OSTATNI (prawie jak wasz żałosny klubik za kilka miesięcy)

 • piecial

  Oceniono 20 razy -2

  Górnik to może pogrążyć jedynie Chlewik Ryjewo i to bardzo wątpliwe. Miejscem szczewa jest 1 liga i to przez jeden sezon,bo potem to będzie równia pochyła.

 • el-cholo

  Oceniono 18 razy -2

  Smierdziele wasz czas się skończył teraz spadek na dół tabeli a my spokojnie wygramy 2-3 mecze i będziemy w środku tabeli wy brudne cuchnace knuty

 • sedzia7

  Oceniono 16 razy -2

  ŚMIErDZIELE po ostatnim blamażu na HASIOK ARENA się tak szybko nie pozbierają.
  więc liczę że wpakują im ze 4 bramki jak... legia

 • Tomasz Jaworski

  Oceniono 21 razy -3

  Piast - szczewa 3:2
  Ruch - szczewa 1:0
  hahahaha
  na kolana parówy !!!!

 • borys_heinza

  Oceniono 14 razy -8

  Lech z Ikeą (dawniej Ruch) z Chorzowa da sobie rade bez żadnego problemu.
  Z Górnikiem chyba też.
  Nie jestem kibicem Lecha, ale Lech raczej nie spadnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX