Sport.pl

Górnik Zabrze. Leszek Ojrzyński: Chcę widzieć drużynę fighterów!

- Chłopaków trzeba było wyciszyć. Gdybym chciał ich jeszcze bardziej nabuzować, mecz z Ruchem Chorzów moglibyśmy kończyć w dziesiątkę czy nawet w dziewiątkę - uważa Leszek Ojrzyński, trener Górnika Zabrze.
Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Blisko 25 tysięcy ludzi zasiądzie dziś na trybunach Areny Zabrze. Dla piłkarzy Górnika oznacza to więc ogromne wsparcie, ale i... ogromną presję. Tej Leszek Ojrzyński jednak się nie obawia. - Strach zostawiam sobie gdzieś daleko z boku. Chcę widzieć drużynę fighterów! - mówi szkoleniowiec Górnika. - Możemy się tylko cieszyć, że wystąpimy dla takiej publiczności. Po to przecież gra się w piłkę, żeby stwarzać widowiska i dawać kibicom radość - dodaje.

- Szukał pan sposobu na to, by dodatkowo zmotywować zespół? - pytamy. - Wręcz przeciwnie - chłopaków trzeba było wyciszyć. Gdybym chciał ich jeszcze bardziej nabuzować, moglibyśmy kończyć ten mecz w dziesiątkę czy nawet w dziewiątkę. Musimy podejść do sprawy rozważnie, a nie strzelać sobie w kolano - zaznacza Ojrzyński.

Więcej o:
Komentarze (7)
Górnik Zabrze. Leszek Ojrzyński: Chcę widzieć drużynę fighterów!
Zaloguj się
 • gebels86

  Oceniono 6 razy 4

  Dzien prawdy

 • orion67

  Oceniono 12 razy -2

  Jedz jedz krzyż na drogę W grudniu 8 ts. krzesełek nie umieliście zapelnic.Za miesiąc tez tak będzie. A korupcja.A jak tam mecz Lechem odpuszczony przez pizdy zwane pokazami górnika?Bo Górnik to klub dla wieśniaków. 1.liga wita szczewusy.

 • hutaantonia

  Oceniono 13 razy -3

  Chciał drużynę fighterów a ma drużynę frajerów, sprinterów i damskich bokserów

 • orion67

  Oceniono 20 razy -6

  No zabole.Bielsko wygrało. Pętla się zaciska.Podniecajcie się dzisiejszym dniem bo jutro będzie płacz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX