Sport.pl

Górnik Zabrze. Gorący dzień na Roosevelta. Czy Leszek Ojrzyński utrzyma posadę?

Po porażce z Ruchem Chorzów Leszek Ojrzyński nie może być pewny swojej przyszłości na Roosevelta. - Do mnie nic na ten temat nie dotarło, ale trzeba być gotowym na wszystko - przyznaje trener Górnika Zabrze.

Zostań Prezesem i zbuduj Własną Drużynę!0:3 z Cracovią, 0:2 z Ruchem Chorzów i - w efekcie - spadek na ostatnie miejsce w tabeli. Górnik rozpoczął wiosnę fatalnie. I dlatego już nazajutrz po rozczarowaniu związanym z Wielkimi Derbami Śląska władze Zabrza, właściciela klubu, wezwały na rozmowę prezesa Marka Pałusa, trenera Leszka Ojrzyńskiego i kapitana zespołu Adama Dancha. Jednocześnie ruszyły spekulacje na temat przyszłości Ojrzyńskiego.

- Do mnie nic na ten temat nie dotarło, choć zdaję sobie sprawę, że trzeba być gotowym na wszystko. Zresztą, sam zastąpiłem Roberta Warzychę już po czwartej kolejce sezonu. Taka praca. Podchodzę jednak do tego spokojnie. Po tych dwóch wiosennych meczach znaleźliśmy się na kolanach, ale prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak z nich wstają. Wierzę, że my wstaniemy. Sytuacja nie jest wesoła, ale nie jest też bez wyjścia. Rezerwy widzę przede wszystkim w psychice piłkarzy - podkreśla szkoleniowiec Górnika.

- Nie ma pan pretensji o zaangażowanie części zawodników? Kiedy Ruch przeprowadzał akcję na 2:0, Michał Janota i Roman Gergel mogli co najmniej utrudnić rywalom życie, ale zupełnie odpuścili - zauważamy. - To prawda, nie można się tak zachowywać. Pretensje mam zwłaszcza do Janoty, który był na boisku dopiero od kilku minut. Tu trzeba grać o życie, zwłaszcza że przy wyniku 0:1 wszystko jeszcze mogło się zdarzyć - dodaje Ojrzyński.

Przypomnijmy, że już w piątek Górnik zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

Zdjęcie MIZUNO Korki BASARA 002 MD P1GA 146309 Zdjęcie MIZUNO KORKI FORTUNA 4 MD Zdjęcie MIZUNO Korki NEO SHIN MD P1GA 141545
MIZUNO Korki BASARA 002 MD ... MIZUNO KORKI FORTUNA 4 MD MIZUNO Korki NEO SHIN MD P1...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (22)
Górnik Zabrze. Gorący dzień na Roosevelta. Czy Leszek Ojrzyński utrzyma posadę?
Zaloguj się
 • orion67

  Oceniono 26 razy 20

  Co to jest gra o życie to wy się dopiero dowiecie jak zaczniecie mecze w grupie spadkowej.Od początku tej porabanej reformy Górnik miał spokojne granie do tego stopnia ze od kwietnia nie wygrał meczu do końca sezonu.Bez konsekwencji. Teraz jedna porażka może zdecydować o spadku.Przy takim zaangażowaniu jak wczoraj to drwale z Bielska Korony albo Lecznej was rozjada.Bo oni wiedzą co to jest gra o życie robią to co sezon.Nie jak te cipy z wczoraj.

 • orion67

  Oceniono 8 razy 6

  Nawet ja stary a głupi dałem się nabrać niejakiemu polo na jego piękne teksty.Niestety ja nie myślę tymi kategoriami i mam co robić w życiu poza trollowaniem w necie dlatego właśnie dałem się nabrać na pisanie bez sensu.

 • scorpio1956

  Oceniono 19 razy 5

  Tak jak pisałem wczoraj zaraz po meczu, Caryca zawezwała Treneiro Roku i Prezesa Koszykarza. Tę informację podałem o godzinie 19.47. Piszę to, żeby nie było, że informacje o Górniku wysysam z palca. I nie był to też "strzał" życia.
  Szkoda tylko, że nie mogę )przynajmniej na razie opublikować płomiennej przemowy Carycy, która miała się odbyć zaraz po wygranym przez Górnika meczu. Tekst - d^pę urywa!!!. Kiedyś go zacytuję.
  Na już na koniec. Kibice Górnika...lepiej się czujecie?. Kac moralny przechodzi?.
  Najważniejsze to, żebyście zrozumieli co oznacza słowo POKORA !!!.
  Serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam jutro na basen koło godziny 10-tej. Może sobie pogadamy ja jeden i was kilkunastu w jednej osobie. Zmieścimy się wszyscy w jednym z dwóch jacuzzi. Zapraszam Aquarius Zabrze - Kopernik ul. Korfantego 18.

 • 3DK Gameplay

  Oceniono 6 razy 4

  Lepiej niech utrzyma posadę szybciej spadniecie do 1 ligi : D

 • 3DK Gameplay

  Oceniono 5 razy 1

  Lepiej niech utrzyma posadę szybciej spadniecie do 1 ligi : D

 • Roman Kapica

  Oceniono 8 razy 0

  Kielbasiani zlodzieje was nawet na stadion nie stac. Hasiok cicha nadal istnieje

 • Tomasz Jaworski

  Oceniono 14 razy 0

  Heniu ratuj kurniczka hahaha. Nic nie pomoże bo paralityki nie mają szans w lidze. 1 liga, do widzenia.
  szczewo to jak kabaret dobra zabawa he he he.

 • robson88ksg

  Oceniono 13 razy -1

  Panie Trenerze czas na zmiany!. Ostatni dzwonek!
  Na Śląsk proponuję skład
  KASPRZYK - Widanow,OSS,Kopacz,Kalaste-Danch,Sobolewski - Steblecki,Żagiel,Gergel-Kante. Zmiany? Sobolewski-Kwiek,Steblecki-Madej, Żagiel-Cerimagić.

  Swoje typy wrzucajcie( Nie dotyczy dennych komentarzy Jaworskiego itd )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX