Sport.pl

Górnik Zabrze. Jest temat Kazimierza Moskala. Prezes klubu: To wyłącznie fakt medialny

Przed piątkowym meczem ze Śląskiem Wrocław nie dojdzie do zmiany trenera Górnika, ale w Zabrzu sondują nazwiska potencjalnych następców Leszka Ojrzyńskiego.
Czy Górnik Zabrze będzie piął się tabeli? Podyskutuj na Facebooku >>

- Żadne spekulacje na temat mojej przyszłości do mnie nie dotarły, choć zdaję sobie sprawę, że trzeba być gotowym na wszystko - tak Leszek Ojrzyński mówił nam jeszcze w poniedziałek. Był już wtedy po spotkaniu z Małgorzatą Mańką-Szulik, prezydent miasta. Spotkaniu, które bardzo nerwowej atmosfery, jaka zapanowała po Wielkich Derbach Śląska, raczej nie uspokoiło, ale trener Górnika na swoim stanowisku się ostał.

Nie zmienia to jednak faktu, że w Zabrzu przygotowują plan B. Udało się nam potwierdzić, że sondowano już chociażby zatrudnienie Kazimierza Moskala, który jeszcze na początku poprzedniego sezonu pracował w GKS-ie Katowice, a w listopadzie rozstał się z Wisłą Kraków.

Choć Marek Pałus, prezes Górnika, zaprzecza. - To wyłącznie fakt medialny. Z żadnym trenerem nie rozmawiałem. Nie wykonamy żadnych pochopnych ruchów - podkreśla.

Tymczasem piątkowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław urasta do rangi arcyważnego. Porażki z Cracovią (0:3) i Ruchem Chorzów (0:2) sprawiły przecież, że Górnik spadł na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W następnym tygodniu czekają go natomiast pojedynki z Lechem Poznań i Legią Warszawa.

Więcej o:
Komentarze (6)
Górnik Zabrze. Jest temat Kazimierza Moskala. Prezes klubu: To wyłącznie fakt medialny
Zaloguj się
 • Witek Witecki

  Oceniono 7 razy 3

  PRZYKRO MI ALE KAZIU MOSKAL RACZEJ NIE DA RADY UTRZYMAĆ GÓRNIKA!!!!
  DO TEGO GÓRNIK MA ZNÓW KŁOPOTY KONDYCYJNE

 • robson88ksg

  Oceniono 8 razy -2

  skład na Śląsk? Nie zagra Widanow i Gergel więć

  Kasprzik - Sadzawicki,Oss,Kopacz,Kalaste - Danch,Sobolewski -Madej,Cerimagic,Steblecki-Kante. Pierwsi zmianowi? Kwiek, Skrzypczak,Żagiel.

  Sądzę iż nowym zespołem trenerskim powinien być:
  a) Trener: Płatek, Asystent: Wałdoch
  b) Urban, Płatek
  c) Wałdoch, Dźwigała.

 • zmeczony22

  Oceniono 11 razy -3

  Moskal to trener w sam raz dla tych rusów. Wszak ich klub ma geneze z Moskwy a konkretnie zaplanowano ich na Kremlu a więc. Moskal na trenera

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX