Sport.pl

Górnik Zabrze. Adam Danch: Trzeba docenić naszych kibiców

12 586. Tylu kibiców obejrzało niedzielne spotkanie Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk. Frekwencja była więc niemal identyczna do tej, jaką obserwowaliśmy przy okazji poprzedniego meczu na Roosevelta, z Lechem Poznań. To mało czy dużo?
Czy Górnik Zabrze będzie piął się tabeli? Podyskutuj na Facebooku >>

Z jednej strony - Wielkie Derby Śląska potwierdziły, że w Zabrzu jest potencjał na czołową frekwencję w Polsce. Wtedy na trybunach zasiadł przecież komplet widzów (24 563), a i tak nie dla wszystkich starczyło biletów. Poza tym starcie z Lechią było dopiero trzecim od momentu oddania do użytku trzech trybun. Tzw. efekt nowego stadionu powinien więc wciąż działać.

Gdyby jednak spojrzeć przez pryzmat wiosennych wyników zespołu i ostatniego miejsca w ligowej tabeli, frekwencję z pojedynków z Lechem i Lechią należy już uznać za wynik co najmniej dobry. Po zakończeniu meczu z Lechią mówił o tym nawet Adam Danch, kapitan Górnika: - Trzeba docenić naszych kibiców. Jesteśmy na ostatnim miejscu, ale cały czas możemy na nich liczyć.

Więcej o:
Komentarze (2)
Górnik Zabrze. Adam Danch: Trzeba docenić naszych kibiców
Zaloguj się
  • lentner

    Oceniono 4 razy 2

    Przeszło 12,5 tys.osób na trybunach, a ilu jeszcze było takich jak oburzony (czy obórzony,bo różnie w poście pisze :))zmęczony bajkopisarz domin, który już po raz trzeci targa bilety na oczach,, darczyńcy ".Wielki szacun dla niego!... Oczywiście dla,, darczyńcy "!:):):)

  • nubem

    Oceniono 1 raz 1

    Panie Adamie - doceńcie to, że ktoś jeszcze przychodzi oglądać waszą fatalną grę!..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX