Górnik Zabrze. Paweł Widanow i Erik Grendel w osiemnastce na mecz ze Śląskiem Wrocław?

Możliwe, że w kadrze Górnika Zabrze na piątkowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław znajdą się Paweł Widanow i Erik Grendel. Obaj wyleczyli już kontuzje.
Czy Górnik Zabrze będzie piął się tabeli? Podyskutuj na Facebooku >>

Swój poprzedni ligowy występ Paweł Widanow zanotował ponad miesiąc temu, kiedy Górnik zmierzył się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Później Bułgarowi doskwierały problemy z kolanem. Jego powrót do pełni sił oznacza, że trener Jan Żurek ma do swojej dyspozycji chociaż jednego nominalnego prawego obrońcę. Przypomnijmy bowiem, że Paweł Golański został przesunięty do rezerw, a Dominik Sadzawicki dopiero co poddał się operacji więzadła krzyżowego.

Bez Erika Grendela, który narzekał na kłopoty z mięśniami brzucha i pachwiną, zespół z Roosevelta musiał sobie natomiast radzić od grudnia. Ten słowacki pomocnik ma już za sobą dwa występy w drużynie rezerw: w finale Pucharu Polski podokręgu Zabrze zaliczył 45 minut, w spotkaniu trzeciej ligi opolsko-śląskiej z Pniówkiem Pawłowice Śląskie przebywał już na boisku od początku do końca gry.

Zdjęcie Adidas Lanki Copa Mundial 015110 Zdjęcie Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSKIE ACE CLUB S90340 Zdjęcie ADIDAS Piłka Nożna Tango Rosario 5 656927
Adidas Lanki Copa Mundial 0... Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSK... ADIDAS Piłka Nożna Tango Ro...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info