Górnik Zabrze. We wtorek zbiera się rada nadzorcza. Czego się spodziewać?

We wtorek ma się zebrać rada nadzorcza Górnika Zabrze. To wtedy powinna wyjaśnić się przyszłość Marka Pałusa, prezesa klubu.
Czy Górnik Zabrze szybko wróci do Ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

Bezruch - tak trzeba określić ostatnie dni w Górniku Zabrze. Choć od spadku z Ekstraklasy minął już ponad tydzień, przy Roosevelta wciąż królują znaki zapytania. Czy Marek Pałus pozostanie prezesem klubu? Kto będzie pełnił rolę trenera? Czy Górnik zatrudni dyrektora sportowego (ostatnio rozmawiano na ten temat z Arturem Płatkiem)? Co z rozbudowaną do granic możliwości kadrą zespołu?

W Górniku czekają na decyzje Małgorzaty Mańki-Szulik, prezydent Zabrza, będącego właścicielem klubu. Te powinny zostać ogłoszone we wtorek, kiedy ma zebrać się rada nadzorcza spółki.

Przypomnijmy, w zeszłym tygodniu Urząd Miejski w Zabrzu podał informację tej treści: "16 maja w Urzędzie Miejskim w Zabrzu Prezydent Miasta spotkała się z Przewodniczącym Rady Nadzorczej Górnika Zabrze. Przewodniczący bezzwłocznie zwoła posiedzenie Rady Nadzorczej, na której Marek Pałus, prezes Górnika Zabrze, zostanie poproszony o szczegółowe sprawozdanie z minionego sezonu i omówiona będzie sytuacja klubu".