Oferty dla Piecha i Jankowskiego? Na razie tylko w mediach

Maciej Jankowski do Polonii Warszawa, Arkadiusz Piech do Wisły Kraków. Czy najbogatsze kluby ekstraklasy są zainteresowane kupnem zawodników niebieskich?
W okresie świąteczno-noworocznym media informowały, że Piech trafi pod Wawel i będzie alternatywą dla Izraelczyka Dudu Bitona.

Działacze krakowskiego mieli zainteresować się Piechem po tym, gdy nie doszedł do skutku transfer Jakuba Świerczoka. Przypomnijmy, że napastnik Polonii Bytom trafił ostatecznie do niemieckiego 1.FC Kaiserslautern.

Jankowski już jesienią był wiązany z Legią i Polonią Warszawa. Działacze niebieskich poinformowali wtedy, że wyceniają Jankowskiego na 2,5 miliona euro i sprawa ucichła. Potem Ruch tłumaczył, że 2,5 miliona to cena zaporowa, która oznacza "nie na sprzedaż".

Przypomnijmy, że Piech i Jankowski w grudniu zeszłego roku zadebiutowali w reprezentacji Polski podczas towarzyskiej gry z Bośnią i Hercegowiną.

- O tym, że inne kluby interesują się naszymi zawodnikami, dowiaduję się na razie tylko z gazet. Potwierdzam oficjalnie - na dziś do Ruchu nie wpłynęło żadne zapytanie czy oferta dotycząca zakupu naszego piłkarza. Okno transferowe dopiero się jednak otworzyło, więc nie można niczego wykluczyć - mówi Dariusz Smagorowicz, szef rady nadzorczej niebieskiej spółki.

Który z piłkarzy odejdzie z Ruchu w zimowej przerwie?
Więcej o: