Sport.pl

Czy Ruch potrzebuje Niedzielana? Mariusz Śrutwa ma wątpliwości

Były napastnik Cracovii ma wkrótce związać się z niebieskimi. - Dotąd nie słyszałem, żeby Ruch szukał piłkarza do ataku - przypomina Śrutwa.
Przed Andrzejem Niedzielanem badania w Chorzowie, a potem podpisanie kontraktu. 33-letni napastnik będzie miał na Cichej ostrą konkurencję. Linia ataku z Maciejem Jankowskim, Pawłem Abbottem i Arkadiuszem Piechem już bez Niedzielana uchodziła za jedną z najmocniejszych w ekstraklasie.

- Boisko pokaże czy ten transfer ma sens. Dziś mam poważne wątpliwości. Raz - linia ataku Ruchu funkcjonowała bardzo dobrze. Dwa - czy chorzowski klub - który przecież ma problemy finansowe - stać na Niedzielana. Jego kontrakt na pewno będzie obciążeniem dla klubu - podkreśla były kapitan drużyny z Cichej.

Ciekawe też jak przyjście Niedzielana zadziała na pozostałych napastników Ruchu? - Teraz okaże się czy mają mocną psychikę. Jedni w takiej sytuacji opuszczą głowy. Inni zacisną zęby i zaczną pracować jeszcze mocniej. Powtarzam - nie słyszałem, żeby Ruch szukał tej zimy napastnika. Mówiono raczej o środkowym pomocniku lub lewym obrońcy - dodaje.

Być może transfer Niedzielana oznacza, że Ruch jest pogodzony ze sprzedażą Jankowskiego lub Piecha. - Może. Tego nie wiem. Na boisku może się wiosną jeszcze wiele zdarzyć. Radziłbym tak nie planować... - zawiesza głos Śrutwa.

Więcej o:
Komentarze (3)
Czy Ruch potrzebuje Niedzielana? Mariusz Śrutwa ma wątpliwości
Zaloguj się
 • markinwords_91

  0

  A ja myślę, że trochę racji Śrutwa ma. Przychodzi Niedzielan duży kontrakt. Oby to nie oznaczało, że zamienią młodych Jankowski/Piech na zawodnika, który żegna się powoli z piłką. Cały czas dziwi mnie to jak Ruch jest tragicznie zarządzany.

 • Gość: tRybuna

  0

  Śrutwa jo sie dziwia ze na trybunie nikt ci jeszcze ni odpolił w japa za ta gupio gotka ?

 • Gość: rubyR1

  0

  ty to się Śrutwa szachami zajmij emerycie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX