Sport.pl

Czy Andrzej Niedzielan namówi trenera Ruchu do przedłużenia kontraktu?

Doświadczony napastnik nie ukrywa, że wybrał chorzowski klub przede wszystkim z powodu Waldemara Fornalika.
Niedzielan już dwa razy przekonał się, że praca z Fornalikiem mu służy. Tak było przed laty w Górniku Zabrze i dwa sezony temu w Ruchu, gdy pierwszy raz związał się z niebieskimi. - To prawda. Pomysły szkoleniowe Waldemara Fornalika są skrojone jakby pode mnie. Bardzo dobrze czułem się pracując pod jego okiem. Piłka znowu zaczęła sprawiać mi przyjemność. Teraz liczę na powtórkę - mówi Niedzielan.

33-letni napastnik związał się z Ruchem aż 2,5-letnim kontraktem. Tymczasem umowa Fornalika obowiązuje tylko do końca sezonu. - Nie będę namawiał szkoleniowca, żeby przedłużył kontrakt, bo to nie należy do mnie. Liczę jednak, że zostanie z nami dłużej - zaznacza Niedzielan.

Ruch, Górnik i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Więcej o:
Komentarze (3)
Czy Andrzej Niedzielan namówi trenera Ruchu do przedłużenia kontraktu?
Zaloguj się
 • frida68

  Oceniono 1 raz 1

  zdjęcie do tego artykułu super... poziom dna i metra mułu...

 • Gość: ABC

  0

  Panowie,
  to przecież super redaktor Wojciech Tudor, specjalista od błędów w artykułach, co news to literówka, pomyłka, kłamstwo etc.
  Poziom dziennikarstwa w GW idzie na dno - jak nie Todur to Płatek.

 • 1972max

  0

  panie redaktorze nmacie tyle fotek andzrzeja w trykocie Ruchu ze az wstyd dac fotke niedzielana na strone NIEBIESKICH !!!!!!!!!! W KOSZULCE GORNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!! niech pan sie sam zwolni za taki blad z pisania na tej stronie Ruchu i da tym pisac co maja glowe do tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX