Ruch walczył w Turcji nie tylko z rywalem

Po sparingu z Ludogorcem Razgrad chorzowscy piłkarze podkreślali, że pogoda nie sprzyjała grze.
Spotkanie z liderem bułgarskiej ekstraklasy zakończyło się remisem 3:3. Wyrównującą bramkę na pięć minut przed końcem zdobył Paweł Abbott. - Była spora szansa, aby pokonać Bułgarów, bo dwa razy trafiłem w poprzeczkę. Pogoda przeszkadzała w grze. Zwłaszcza w drugiej połowie spotkania, kiedy graliśmy pod wiatr. Mimo tych trudnych warunków, w drugiej części meczu byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Ostatnie 25 minut spotkania dominowaliśmy i praktycznie nie schodziliśmy z pola karnego rywala, który próbował się zrewanżować przeprowadzając kontry. Ludogorec to w tej chwili pierwsza drużyna bułgarskiej ekstraklasy, która prezentuje bardzo dobry poziom. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z przebiegu tego spotkania. Choć zremisowaliśmy, wynik mógł być dla nas korzystniejszy - ocenił napastnik niebieskich.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »