Sport.pl

Niebiescy idą na rekord. Piąta transmisja z rzędu w najlepszym czasie!

Ekstraklasa S.A. poinformowała, że mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała w ramach 22. kolejki odbędzie się w niedzielę o godzinie 17.
To oznacza dodatkowe wpływy dla klubu - około 100 tysięcy złotych - z tytułu transmisji telewizyjnej w tzw. prime time.

Przypomnijmy, że niebiescy zarobią też dodatkowe pieniądze za transmisję czterech pierwszych spotkań w tym roku: ze Śląskiem, Lechem, Jagiellonią Białystok i Zagłębiem Lubin. - Idziemy na rekord - żartuje Dariusz Smagorowicz. Prezes klubu ma nadzieję, że na tym nie koniec, gdyż po rywalizacji z drużyną z Bielska-Białej, na Cichą przyjedzie Wisła Kraków.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »
Więcej o:
Komentarze (1)
Niebiescy idą na rekord. Piąta transmisja z rzędu w najlepszym czasie!
Zaloguj się
  • Gość: BB-fun

    Oceniono 2 razy 0

    Gdyby zamiast kilku biednawych klubików na Śląsku powstał nowy-wspólny-duży np Silesia Katowice przyciągający rzesze nie zniechęconych wzajemnymi antagonizmami kibiców z całego województwa i sponsorów i grający na gotowym Stadionie Śląskim to dopiero była by potęga. Taki klub dołączył by szybko do krajowej elity i mocno powalczył w pucharach. Może warto o tym pomyśleć? To dla kibiców "normals" a dla "ultras for ever" kochających tradycję wojen, zgód i nienawiści, pozostały by mniejsze klubiki zapewne w niższej lidze których stadioniki można by tylko lekko zmodernizować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX