Ruch rozbił telewizyjny bank! Szósta transmisja z rzędu w najlepszym czasie

Niebiescy zarobią dodatkowe pieniądze na organizacji meczu z Wisłą Kraków. Klub otrzymał informację, że to spotkanie będzie transmitowane w tzw. prime time.
Jeszcze jesienią niebiescy martwili się, że "kamery nie kochają Ruchu". Efektowna gra niebieskich zrobiła jednak swoje. Teraz w Chorzowie cieszą się z szóstej transmisji telewizyjnej z rzędu!

Przypomnijmy, że w telewizji można obejrzeć wszystkie mecze ekstraklasy, ale tylko cztery z nich dają dodatkowe profity, czyli około 100 tysięcy złotych na klub.

Te szczególne spotkania to mecze rozgrywane o najlepszych dla telewizji porach: piątek o godzinie 20.30, sobota o godzinie 18. niedziela o godzinie 17. i poniedziałek o 18.30.

Ruch zarabia na transmisjach od pierwszej kolejki w tym roku. Śląsk Wrocław, Lech, Poznań, Jagiellonia Białystok - te mecze na Cichej już zostały zaksięgowane.

Pewne były też wpływy za spotkania z Zagłębiem Lubin i Podbeskidziem Bielsko-Biała, które przed chorzowską drużyną. We wtorek poinformowano, że również mecz z Wisłą Kraków - w ramach 23. kolejki - odbędzie się w prime time, czyli w niedzielę o godzinie 17.

W następnej kolejce, po spotkaniu z Wisłą, Ruch zagra na Widzewie. Myślicie, że będzie siódma transmisja z rzędu?