Sport.pl

Trener Legii w dobrym humorze: Skład na Ruch? Rzucimy monetą

Warszawski zespół poprowadzi w sobotnim spotkaniu duet asystentów Rafał Janas i Jacek Magiera. Maciej Skorża, pierwszy trener, obejrzy mecz z trybun.
To kara za naganne zachowanie podczas ostatniego spotkania z Wisłą Kraków. Skorża wszedł wtedy na boisko i dyskutował z sędzią.

Magiera na pytanie dziennikarza o to, kto wybierze skład, odpowiedział ze śmiechem: - Mamy zamiar rzucać monetą.

Janas dodał już na poważnie: - Pamiętajmy, że w sobotę to nie będzie Legia Janasa czy Magiery. To będzie cały czas Legia Macieja Skorży. My tylko będziemy ją prowadzili, bo zdarzyła się ta niecodzienna sytuacja - zaznacza.

Skorża początkowo chciał obejrzeć mecz przed telewizorem, ale ostatecznie przyjdzie na stadion. Asystenci nie będą komunikować się ze Skorżą, gdyż jest to zabronione. - Trener Skorża już zapowiadał, że uszanuje decyzję władz ligi - podkreśla Magiera.

Legia najbardziej obawia się kontrataków niebieskich. Taka taktyka przyniosła niebieskim sukces w poprzednim sezonie, gdy chorzowianie wygrali na Łazienkowskiej 3:2.

- Naszym kłopotem było to, że chcieliśmy strzelać kolejne gole i nadzialiśmy się na kontry. Wyciągnęliśmy z tego wnioski. Ruch to solidny zespół złożony z piłkarzy, którzy grają w Chorzowie od dłuższego czasu. Chorzowianie szumnie zapowiadają, że po tym meczu wyjdą na prowadzenie w lidze. Zobaczymy. To w Legii grają piłkarze, którzy zbierali doświadczenie w innych ligach i to u nas grają ci, którzy zdobywali już mistrzostwo Polski - podkreśla syn byłego selekcjonera reprezentacji Polski.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
Komentarze (3)
Trener Legii w dobrym humorze: Skład na Ruch? Rzucimy monetą
Zaloguj się
 • jessica177

  Oceniono 1 raz 1

  ale proszę pamiętać że to do was wróci!!!!!!!!!!!!!!!!! to chamstwo i nietolerancja .

 • jessica177

  Oceniono 1 raz 1

  P.SKORŻA nie uszanował pan decyzji władz ligi i KONTAKTOWAŁ SIĘ Z ASYSTENTAMI. tyle w temacie

 • szopienice333

  Oceniono 5 razy -3

  Trzymam kciuki za Niebieskich! Nie maja gwiazdorów indywidualnosci a grają obecnie najlepsza piłkę w ekstraklasie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX