Znakomity film o Piechu. "Wysłać go Smudzie" [WIDEO]

Arkadiusz Piech doczekał się filmu opiewającego jego boiskowe dokonania. Fani są pod wrażeniem.
"Arkadiusz Piech to w tej chwili jeden z najlepszych polskich napastników. Jest szybki, waleczny i strzela bramki dla walczącego o tytuł Ruchu Chorzów. Myślę że przydomek 'Wonderman' jak najbardziej pasuje do ulubieńca chorzowskich kibiców. W tym filmiku zobaczycie w skrócie sylwetkę i boiskowe walory tego zawodnika. Enjoy !:)" - pisze "essieeq", który umieścił film na serwisie you tube.

Kibice są pod wrażeniem. "Aż mnie ciarki przeszły", "Muszemy wysłać tyn filmik do Smudy" - czytamy w komentarzach.

Franciszek Smuda powołał Piecha do reprezentacji tylko raz. W grudniu ubiegłego roku napastnik niebieskich zagrał w towarzyskim spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną.

Mimo wielu przychylnych Piechowi opinii Smuda na razie nie widzi Piecha w kadrze.

"Media cały czas informują, że mamy problem z napastnikami i on może być zmiennikiem Roberta Lewandowskiego. Doceniam jego dobrą formę, ale nie może być tak, że zawodnik załapie się na Euro tylko dlatego, że rozegrał kilka niezłych spotkań. Widziałem go na zgrupowaniu w Turcji. Dałem mu szansę gry w meczu z Bośnią i Hercegowiną. Jest to już ukształtowany piłkarz i nie sądzę, aby był w stanie zrobić postęp. Ma już 27 lat, a ja wolałbym zabrać na Euro młodego gracza, z którego w przyszłości reprezentacja będzie miała pożytek" - mówił na antenie TVP Sport selekcjoner.

Myślicie, że ten film może być inspiracją dla Smudy?